Siema. Co robicie? Dawno mnie nie było xd

A właśnie przeczytałem dziś właśnie ten temat co niektórzy o mnie pisali w tym temacie w którym wywołali kłótnie a ofiarą bylem ja. Masakra jacy ludzie potrafią być zakłamani no nie? Proszę o nie wypowiadanie się trolli w moich pytaniach którzy zaczepiaja później obrażają a na końcu piszą że to wszystko wina ofiary… Dorośli(a nawet starzy- to fakt nie obrażanie) a zachowują się jak dzieci. Kto to czyta to wie o kogo chodzi. Wracając do tematu to co robicie? Xd
(proszę nie poruszać już tej skandalicznej sprawy. Musiałem to wyjaśnić po prostu, bo nie można przechodzić obojętnie obok takich patologii w społeczeństwie i relacjach między ludzkich. Na szczęście wiem też że są tutaj osoby które są normalne i też uważają… to co uważają. To tyle)

Siema:)
Odpowiadając na Twoje pytanie : czas zacząć coś robić :slight_smile:

Gram w ping-ponga z moją drugą połówką:) Chwila na odpoczynek i dalej będziem naparzać:)

Odpoczywam po pracy i zastanawiam sie co se zjem na obiad.

Witaj w normalnym swiecie.
Nie mam nic przeciwko tobie,jedynie to,ze czasem ,odwracasz kotado gory ogonem’’
Nie mysl,ze wstawiajac Twoje XD,wszyscy beda Cie glaskac.
Twoje zdanie,moje zdanie,jest tylko,dla Ciebie idla mnie.
Inni moga i maja inne.
Czasem pozwol innym miec swoje zdanie,ani ja,ani Ty,nie jestesmy pepkiem swiata.

1 polubienie

Siema, robię różne rzeczy, np. wróciłam z roweru, robię pieczeń, pakuje się na jutro a za chwilę włączę film.

Cześć. Siedzę i się smucę a w wolnych chwilach między smutkiem i smutkiem piszę coś smętnego na forum.

1 polubienie

A to dlaczego sie tak smucisz?

1 polubienie

Widocznie za dobrze mi było, więc los sprawił, że najbliższa mi osoba umarła a druga najbliższa mi osoba odeszła. Jakaś sprawiedliwość musi być. Nie może być tak, żebym ciągle miała dobrze.:roll_eyes:

1 polubienie

Równowaga.

Masz rację.

Nigdy nie odwracam kota ogonem XD a na pewno nie w tamtej sytuacji. Było przecież jak pisze. Po drugie co ma do czego “XD”?

No i właśnie to jest odwracane kota ogonem przez innych. To “oni” nie pozwalają mieć innego zdanie mnie a zarzucają to mi XD

Tak,zzwsze to oni, ie my.
Y szczerozloci,do rany przyloz,wygryziemy do kosci.

1 polubienie

No właśnie. W tamtej sytuacji wszystko było jasne. A tu nagle się okazało że to ja jestem winny i nawet dostałem bana. Na szczęście udało mi się wytłumaczyć że to nie moja wina( jak można było w ogóle na takie coś wpaść- przecież widać kto obrażal) i szybko bana nie miałem. Poczułem że jest tutaj chociaż trochę sprawiedliwości ale i tak niedosyt pozostał że jednak druga strona nie została ukarana. Chyba że czegoś nie wiem bo nie było mnie kilka dni tutaj xd
Normalnie przez chwilę byłem Tomaszem komenda :rofl: a druga strona nadal jest Piotrem Najsztubem

O czym mówisz?

Opowiadam o mojej pierwszej bojce w szkole

Jasne,nawet,gdy zlapia Cie za reke,mow,ze to nie Twoja reka.
Nadajesz sie na szefa partii)))

To ty bana miałeś?
Hehehehehehe!!! XD

Nie. To ty wypowiadasz się teraz chyba o sprawie o której nie masz pojęcia. W sumie mogłeś to przeczytać. Jeżeli czytałeś to nie wyobrażam sobie normalnie takiej możliwości że ktoś normalny i obiektywny “z zewnątrz” poza pytamy, wskazał by mnie za kogoś winnego tej sytuacji a nie druga strona. Ale rozumiem że niektórym tutaj nie wypada nawet zwrócić uwagi i taka jest prawda.