Sikacie w gacie? Miłośnicy szczepionek

co się z wami dzieje do cholery? Skąd w was tyle wątpliwości? Szczepionki ratują przecież życie, tak mawialiście od dekady, ‘miażdżąc’ każdym możliwym ( nawet niesprawdzonym ) argumentem “antyszczepionkowców” …( a słowo ‘anty’ nie znaczy, że przeciwko wszystkim szczepionkom- TYLKO WBREW WOLI!!! :open_mouth: wmawialiście każdym możliwym argumentem rozkładając z szelmowskim uśmiechem przeciwnika na łopatki przy współudziale sitwy…że przecież kiedyś ktoś, gdzieś tam, za górami, za lasami, musiał umrzeć, aby miliony Z NAS mogły żyć sobie spokojnie? dalej! Bo JA ŻYJĘ DZIĘKI TEMU, ŻE ONI TAM GDZIEŚ UMARLI… MUSIELI przecież UMRZEĆ ŻEBYM JA MÓGŁ ŻYĆ, BO MOJE SZUJOWATE ŻYCIE JEST WAŻNIEJSZE NIŻ ICH,. SERIO WAŻNIEJSZE? :open_mouth:

Czego się teraz boicie? Stanęliście przed ścianą… bez drzwi? a okna zabarykadowane? Sikacie w gacie? NAGLE ZACZYNACIE SPRAWDZAĆ SKŁAD SZCZEPIONEK :open_mouth: HA HA HA HA

Pokażecie wreszcie, że jesteście wiarygodni w swoich poglądach, bo wreszcie macie możliwość do tego dogodną… LOS DAŁ WAM WRESZCIE SZANSĘ SIĘ WYKAZAĆ. Czyż nie ? Pandemia koronawirusa panuje przecie PLANOWANA OD LAT…i dodatkowo ZAPISANA W TEORIACH SPISKOWYCH :smiley: ( poszukajta to znajdzieta) mają oczy ale nie widzą albo nie chcą się przyznać, że już przebłyski mają aby im łyso nie było wśród swoich haha ( no wierzycie przecież, że jest pandemia bo CHORUJECIE, zapachu kawy nie czujecie łoł straszne… pić kawusie z rana i nie czuć jej smaku :open_mouth: bo katar macie i 'gorączkę ’ 37 stopni I GNIJECIE W ŁÓŻKU OD TYGODNIA NA KWARANTANNIE:D ( a szef płaci mniej wypłaty o to chodzi w tej kfa kfa rantannie ha ha ha dlatego można nawet 5 razy gnić na kfa kfa rantannie ) Gdyby każdy miał w hospicjum takie straszne problemy zdrowotne jak wy…).

Naprawdę uważam, że nie ma lepszego momentu aby przetestować właśnie na WAS te szczepionki – przecież wojowaliście o prawdę na miecze, że zawsze ktoś musi umrzeć – to czego się boicie TERAZ? Mamy 21 wiek, technologie sprawniejsze, nie potrzeba przecież 10 lat na zbadanie skutków ubocznych ha ha Kto chciałby was zabić?? ( wierzycie w teorie spiskowe że ktoś was chce zabić ha ha ha głuptaski :smiley: ). Za jakiś czas wejdę na to forum ( niezalogowana) i będę powtarzać, że ah to forum jednak wymarło, no ale dzięki nim ja i moja rodzina żyje!! co tam ich marne życie, siedzieli od dekady i cisnęli banialuki o bezpieczeństwie szczepionek… więc mają to, na co zasłużyli.

A za pół roku ci, co się wzbraniają teraz i czekają… na doniesienia ile medialnych zgonów tudzież powikłań poszczepionkowych będzie wśród tych, co na pierwszy rzut poszli z mocy prawa ( ci bliżej źródła będą dopytywać drżącymi ustami koleżankę salową), i będą cisnąć na antyszczepionkowców kolejne petardy, zapominając jak sami cykali dupki… takie odważne Gady. Bo oni przecież żyją…to nic, że częściej łupie tu, czy gdzieś tam. Nie skojarzą. NO I NIE WIEDZĄ JESZCZE, żE TE SZCZEPIONKI TRZEBA BĘDZIE CO ROKU BRAĆ!!! nIE TYLKO te DWIE DAWKI , ALE CO ROKU! KTOŚ WAM TO POWIEDZIAŁ…?

JA SZUR WAM TO MÓWIĘ A WY MI NIE WIERZYCIE nie uwierzyliście…:d Kołatałam do waszych drzwi ale mi nie otworzyliście,… ukrzyżowaliście mnie nie raz, nie dwa… sprzedacie za 30 srebrników niebawem… WŁASNE DUSZE. :open_mouth:

cO ROKU BĘDZIECIE BRAĆ dawki szczepionek (a kagańców nie zdejmiecie jak się nie zaszczepicie !) Nie TYLKO TERAZ…i zmieniać się powoli w cyborgi, zombie i inne takie roboty… filmy sf stają się realne jak książki Lema…łoł to proroctwo naszych czasów… NO WIECIE TE 5 G, SATELITY , nanoczasteczki ze szczepionek!!! CHEMITRALS, FALE RADIOWE POWODUJĄCE ZGON! NA ODLEGŁOŚĆ ( DALEJ NIE WIERZĄ) :d NIE WIDZĄ CZUBKA SWEGO NOSKA :d

Kwestia wczucia się… trochę więcej! empatii… bo ci przed nami jak umierali, to też nie mieli wyboru! Też chcieli żyć, tak jak wy teraz! Bo ktoś im coorwa taki los zgotował. Myślicie, że oni chcieli? Ale kto by wnikał WTEDY w los biednych afrykańskich, czy indyjskich dzieci, i Ich rodzin, przecież to nie moje dzieci, nie mój nawet kontynent – oni umarli ale ja dzięki nim żyję…HURRA to się liczy najbardziej, ale przyjdzie kryska na matyska OBY! I zaloguje się na to forum, a tu coorva nikogo nie ma ha ha ha CZYSTKI etniczne ha ha ha ha wszyscy wrzuceni w otchłań jednego pieca… i zaśmieje się w pustą przestrzeń tego forum – diabelskim śmiechem … a diabelskie echo będzie się niosło po świecie i zapalaŁo świeczki na waszych grobach ha ha ha w podziękowaniu za waszą ‘odwagę’.

a NA ICH GROBACH NAWET KWIATKÓW NIE będzie, BEZIMIENNI . Ba! Nie ma nawet kto przyjść, bo Pinokio i nie pozwala iść na cmentarz babci ze szpitala jednoimiennego:D ha ha ha Albo sparaliżowani 36-letni leżą od pasa w dół, że nawet co niektóre gady poruchać se nie będą już mogli… na widok cycka nawet już nie drgnie.

( Swoją drogą, szykujcie się na powtórkę z historii WIELKI TERROR z lat 1937-38 nadchodzi! Nowiutkie Siekiery tępione już są… abyś miał Polaku DŁUŻSZY czas, na rachunek sumienia!!! Nieprawdopodobne prawda? Przyjdą o 4 nad ranem wywlec z domu – dalszy scenariusz znacie… Historia ma to do siebie, że lubi się powtarzać… W telewizowni tego nie usłyszycie… ale za to w internecie będzie dopisek TEORIA SPISKOWA – NIE-POTWIERDZONE INFO…( czyli nie prawdziwe). Będziecie wyzywać od heretyków dalej… w wielkim przekonaniu, że macie patent na rację. I WYDAWAć NIKCZEMNIE SĄSIADA , BO ZA DONOSY OBYWATELSKIE BĘDZIECIE DOSTAWAĆ FANTY. Bo przecież w książkach tego nie napisali ha ha ha a skoro nie ma, to się NIGDY nie wydarzyło…lOGIKA GODNA POLITOWANIA.

Śnijcie dalej,… i zapytajcie siĘ siebie co zrobiliście WY sami, aby poprawić ten los??? czy choć wrzuciliście swój podpis do jakiejkolwiek petycji np. przeciw przemusowych szczepieniach??? Nieee, nawet tego KUŹWA nie zrobili, siedzą i cisną banialuki za to W KOŁO MACIEJA I W DOOPE JÓZKA. ‘Matrixowe dzieci’. ( ciekawy film swoją drogą obejrzyjta, bo jak ten Gad Biden do władzy dojdzie ( jeszcze nie doszedł) to, to będzie dochodził ALE w doopskach waszych dzieci!!! HA HA HA i zwierząt!!! NIEEEE TO NIE ŻART.

Aha jeszcze nigdy w historii świata nie było takiego “słabego” wirusa jak obecnie ( koronaświrusa) – najsłabszy , z wszystkich wpuszczonych w świat dotyczczas by dokonywać zmIan i rewolucji na świecie– NOWY PORZĄDEK ŚWIATA NADCHODZi ( TEORIE SPISKOWE STAJĄ SIĘ PRAWDĄ - aGENDA 2030 – MASZ CORAZ MNIEJSZY WPŁYW NA TO… BO. Plandemia strachu trwa – wojna psychologiczna… bez granatów i armat…Śmieją się z nas Gady… ubrane w ludzkie twarze popijają kolorowe drinki na Bergamuta… i grają w grę pod tytułem “KOMPUTEROWA EUGENIKA” bĘDZIESZ MIAŁ JUŻ TEGO CHIPA NO NIE GADAJ. ŻE W TO Nie WIERZYSZ internauto z Pytamy, I BĘDZIESZ KONTROLOWANY DZIEŃ I W NOCY NAwET JAK DO KIBELKA PÓJDZIESZ, ZERO INTYMNOŚCI… TAKEIGO ŚWIATA CHCESZ? ŻE GDY BĘDZIESZ NIEPRZYDATNą WYEKSPLOATOWANą BIAŁą SIŁą ROBOCZą- TO JEDNYM RUCHEM MYSZKI KOMPUTEROWEJ SPOWODUJĄ TWÓJ ZGON. ( NIEMOŻLIWE NIE?) a JEDNAK… Bill sadysta zaciera ręce… :smiley: twoje życie jest nieważne, czy jestes nauczycielem,. adwokatem, przedsiębiorcą, bankierem, nikogo to nie intersuje nawet jak znasz wpływową osobę to jak przestaneisz być potrzebny to skończysz jak reszta… Za czasów II wojny tacy byli niepotrzebni a teraz…? Apokalopsa trwa… TFU j czas się kończy.

Siostro…basen !

4 polubienia

I kaftanik.

4 polubienia

Zmień leki, bo te masz nieskuteczne. :thinking:

3 polubienia

Długo to pisałaś? Niesamowite.
Nie chce mi się czytać. Domyślam się o co lotto bo trochę cię przecież znam.

Ja nigdy nie byłem przeciwnikiem szczepionek. Uważam że to co od wielu, wielu lat podają małym dzieciom jest Ok. I powinno pozostać obowiązkowe. Co do reszty - grypa, covid, borelioza - pełna dobrowolność.
Szczepionka covidowa została zrobiona bardzo szybko i to budzi moje obawy. Czemu tak szybko nie działali wcześniej? Toto chroni przed zakażeniem czy tylko pomaga chorobę łagodniej przejść? Co będzie po roku, dwóch, pięciu? Co będzie po zmutowaniu wirusa?

Medycyna to biznes. Lekarz to zawód. W jednym i drugim liczy się zysk. Leczenie to zysk. Wyleczenie to strata. Istotny jest jeszcze system - służba zdrowia i jej organizacja. W Polsce by chorować trzeba mieć końskie zdrowie, dużo czasu i pieniędzy. Płacisz składki zdrowotne tylko po to by nie bulić za szpital i lekarza rodzinnego. Reszta - żarcie, badania, rehabilitacja, sprzęt kupujesz za swoje. Albo umierasz.

Przeczytałam ttfuj pierwszy wers tylko reszty mi się nie chce czytać " zrobiłam kopij wklej" z innej strony. I wkleiłam dla was świrów z Pytamy a ha ha bafcie się dobrze dałam wam rozrywke teraz ha ha na wieki ha ha ha :open_mouth:

Aha. Dlatego tyle caps locka.
Skutki covida będą gorsze od samego covida - nieufność, dystans, życie społeczne wyłącznie w smartfonie bo tak bezpieczniej. Depresja, kryzys egzystencjalny, lęk, bezrobocie, fobie dot. higieny.

3 polubienia

Widzę że mamy na forum drugą Edytę Górniak.

2 polubienia

Myślę że czas najwyższy odwiedzić psychiatrę, ale podejrzewam że:
Medycyna bezradna

2 polubienia

Ten typ tak ma. Zauważ filmy z YT, które linkuje kolega Harmonijny, maja po 2-3godziny “wykładu”, który jest tak naprawdę praniem mózgu. Im dłużej tego słuchasz i jesteś podatny na manipulacje, tym bardziej jesteś skłonny w to uwierzyć. I takich ludzi łapią te wszystkie Zięby i inne oszołomy. z naszego portalu na literę H.

3 polubienia

Bafcie się dalej… :smiley:

Mam nadzieję @okonek że szybko zrobisz użytek ze swoich uprawnień.
Póki nam humoreskowała - można było znieść. Ale takiego poziomu głupoty, chamstwa i kpiny ja osobiście sobie nie życzę.
Do sanatorium z nią. Na cały turnus albo i trzy. Bo ja jej dobrze życzę.

2 polubienia

Sama pisałaś czy kopiuj wklej? :thinking: Nigdy nie pisałam że jakiekolwiek szczepionki są bezpieczne (i że jestem ich miłośniczką)- bo nie ma leków bez skutków ubocznych - to nie jest nowość - to stare jak farmacja. Jeśli chodzi o leki to trzeba kalkulować czy zysków dla zdrowia jest więcej czy jednak przeważają skutki uboczne (przy szczepionkach warto rozważyć ile osób umrze na choroby przed którymi szczepionki mogłyby je ochronić - nie chodzi wcale o COVida). Oczywiście na obecnej sytuacji zarobią koncerny farmaceutyczne, branża medyczna, wszyscy,którzy handlują w internecie i wszelcy dostawcy. Rządy przy okazji ograniczą “nieco” wolności obywatelskie (już po 11 września i przy okazji wszelkich akcji terrorystycznych wolności te znacznie ograniczano: ale nie pamiętam żebyś o tym wspominała kiedykolwiek i protestowała przeciwko temu). Jeśli korzystasz z telefonu, Internetu, karty kredytowej, promocji w sklepach, darmowego oprogramowania to znaczy że zgadzasz się na tę inwigilacjię (czipy i 5G nie są do niczego potrzebne) - rozumiem że chcesz skończyć z tym śledzeniem - zbieraniem informacji - profilowaniem przez firmy typu Gogle i Facebook? Chcesz przestać narażać swoje zdrowie przez pogaduchy przez telefon i mieszkanie w okolicach masztów telefonii komórkowej? Do dzieła! O szczepionki się nie martw - wyszczepialność w Polsce była i będzie mała a infrastruktura nie udźwignie zadania - nasza kasa z budżetu państwa wyląduje na chasioku wraz z tymi nieszczęsnymi szczepionkami…

daj kobiecinie druga szanse. ja rozumiem - harmonijnie porzucona moze byc w szoku :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Ja tam uparty nie jestem. Złośliwy też nie. A może jej się odmieni, może zmądrzeje, może skorzysta z odwyku.

2 polubienia

pytanie trafilo na ring.

1 polubienie

Byłem na pobraniu wymazu. Jeśli szczepionka ma być tk samo to nie. A szczepionka w normalnych warunkach tak.

1 polubienie

Napiszę to znów… Zamierzam się zaszczepić i nawet za to zapłacę jeśli będzie trzeba.

1 polubienie

ja jednak najpierw zrobie test na antyciala - bo jesli przechorowalam bezobjawowo to po co ludziom szczepionke zabierac?

2 polubienia

Robilam. Na razie nie przeszłam. Później znów wykonam

2 polubienia