Skąd wziął się zwyczaj przepuszczania kobiet przodem i dlaczego wyginęły tygrysy szablaste?

Obyczaj uprzejmego puszczania kobiet przodem wziął się z epoki jaskiniowej, kiedy jeszcze nie zakładano pól minowych.
Otóż, dana para jaskiniowców, poszukując swego metrażu natrafiała wreszcie na jaskinię no i trzeba było sprawdzić, czy nie zamieszkuje tego lokalu dany tygrys szablozębiasty.
Niestety, metoda ta miała tę wadę, że pogłowie jaskiniówek drastycznie malało albowiem tygrysy owe apetytem cieszyły się niepomiernem.
Sytuacja uległa pozytywnej zmianie przez przypadek, bo jeden jaskiniowiec oprócz żony i potomstwa targał też ze sobą teściową w poszukiwaniu mieszkania.
Kiedy natrafili na jaskinię, to, jakoś tak, ta teściowa wepchła się tam na bezczela pierwsza, jak to statystyczna teściowa ma w obyczaju swojem.
Jaskiniowiec nie gapa i zdążył wymówić pierwsze modlitewne słowa modlitwy proszalnej do aktualnego bóstwa z prośbą, żeby ten tygrys w tej jaskini przebywał.
Nie zdążył dokończyć, kiedy w jaskini rozległ się straszliwy tygrysi ryk, a za chwilę z pomieszczenia jaskiniowego z przerażeniem i paniką w ślepiach wyskoczył ów rzeczony tygrys i oddalił się tak szybko, ze wkrótce zniknął za horyzontem, gdzieś w sinej dali.
Od tej pory pogłowie jaskiniówek ustabilizowało się na należytem poziomie z tem, że gwałtownie zaczęło maleć pogłowie tygrysów. One pochowały się tak dalece niedostępnie, że do dziś żadnego nie znaleziono i uznano za wyginięty gatunek

Serdecznie pozdrawiam wszystkie koleżanki, które w perspektywie czasowej zostaną teściowemi. .:innocent:

13 polubień

no to jedno co mi nie grozi - zostanie tesciowa, znaczy sie.
a co tygrysow szablozebnych? moge kotka adoptowac. :smiley: jazgotliwyych oglupialych zmiana miejsca psow z wlascicielami ostatnio dostatek, z glodu nie umrze.

4 polubienia

Dziękujemy za obszerne wyjaśnienie problemu :joy:
Jestem teściową i mam nadzieję, że mało jadowitą :wink:

6 polubień

czyli kolejny patent “jak pozbyć się mamusi” wiął w łeb

8 polubień

Wyjątki potwierdzają regułę. Miałem dwie,ta pierwsza znakomicie ową regułę potwierdzała, a ta druga była klasykiem wśród typowych teściowych. :grinning:

4 polubienia

To był jeden z pierwszych patentów.

2 polubienia

najgorzej to miec tesciowa blondynke.

3 polubienia

No popatrz,smoki wyginely a dziewic nadal,jak na lekarstwo.
Tu chyba jakies inne prawo zadzialalo))

5 polubień

Najlepiej tesciowa miec jak ja 2500km od domu w poziomie i 2,5metra w pionie)))

1 polubienie

Miałam teściową, która była wręcz moją przyjaciółką i nie mogę na teściowe powiedzieć złego słowa.

3 polubienia

moja plycej (bo to grobowiec) i dalej - jakies 3200 km.

2 polubienia

Twarde smoczki teraz robią, a bobaski płci dziewczęcej nie patrzą na co siadają. :grinning:

Obie odleglosci,sa bezpieczne)))

2 polubienia

Ja bym, jednak podwoił grubość płyty nagrobnej. Niby daleko, ale to teściowa, jednak. :kissing_closed_eyes:

1 polubienie

Wszystko pod kontrola.
Odkupilem pomnik Lenina,zalozylem mu aureole,doprwwilem skrzydla i postawilem na grobie)))

2 polubienia

wystarczy sprwadzic czy sruby w trumnie dobrze dokrecone.

1 polubienie

No toś załatwił Lenina, kładąc go na teściowej. :kissing:

2 polubienia

A niech pozna smaki zycia)))

2 polubienia

No i mamy życie po życiu. :grinning:

1 polubienie

To gorsze niz CORy i czysciec razem wziete)))

1 polubienie