Sklep internetowy jak najkorzystniej?

Może jakieś darmowe opcje? Jakie najlepsze rozwiązania jeśli chodzi o firmy kurierskie?

Najkorzystniejsze może nie ale najbezpieczniejsze,to nie być Szkotem czy Poznaniakiem i zamówić za pobraniem.

Temat rzeka. Jeżeli nasz możliwość i fundusze, możesz wybrać jeden z otwartoźródłowych projektów i dostosować go do swoich wymagań. Jest też możliwość wykupienia sklepowego abonamentu. Wówczas niskim kosztem masz gotowy sklep, bo abonamenty zaczynają się od kilkunastu złotych miesięcznie. Jednak w drugim przypadku możliwości personalizacji są ograniczone i nie jest się właścicielem, no i abonament z czasem rośnie, w miarę zwiększania obrotów.

@czarny_rycerz A sklep na fb?

Nie wiem. W ogóle nie używam twarzoksiążki. :wink:

2 polubienia

Pracuję dla sklepu internetowego i używamy Shopify. Łatwe to to w obsludze i raczej nie mamy z nimi problemow.

1 polubienie

Mam cos w rodzaju abonamentu na wlasne potrzeby, to sa posrednicy. Mi sie nie spieszy, byle towar fotarl w całości. Czy ich zakres dzialania obejmuje antypody?
Przy australijskich restrykcjach celnych?
To nie wiem. Ale jesli chce cos wyslac mam informacje, ze wielu rzeczy sie nie powinno. Wybor trasy? Sieci transportowe

  • UPS.
  • Raben.
  • InPost.
  • GLS.
  • Geis.
  • FedEx.
  • DPD.
    Do wyboru, kwestia ceny i czy

My używamy DHL do przesylek zagranicznych. Nie wiem jak to wszystko jest ze sobą połączone, wiem tylko jak to obsluzyc, wydrukowac invoice, nalepki z adresem itd. U nas to tylko ciuchy, wiec zadnych niedozwolonych towarow nie ma, ale w wielu krajach trzeba uiscic oplaty celne, ale to juz spoczywa na kliencie.

1 polubienie