Skoro miłość to chemia, to dlaczego nie ma ogólnie dostępnych testów...?

Bo o powodzeniu relacji nie decydują hormony tylko proza życia.

1 polubienie

I doswiadczenie Diabelku
Zaryzykuje stwierdzanie ze milosci z dziecinstwa/piaskownicy sprawdzaja sie na zasadzie niekoniecznej

2 polubienia

Wykorzystuję terapeutycznie / rechabilitacyjnie / Pytamy na wiele sposobów - rozciągam przykurcze mięśni, stawów na klawiaturze, ćwiczę pamięć itd. bo na rechabilitacje długie terminy. Kurde będzie debet na kolejne pokolenie, jak zarządzają zapłaty :crazy_face:

Sama chemia nie wystarczy. O miłość trzeba dbać i się szczerze nią dzielić z drugą osobą, nie tylko radością ale i zrozumieniem jej potrzeb, pomocą, dzieleniem się smutkami itd

Ta książka może Ci co nie co wyjaśnić9788324042739

1 polubienie

Mnie zastanawia, dlaczego nie ma tabletek na to, by czuć szczęście, skoro szczęście to chemia?

1 polubienie

Hm, takie małe niebieskie są by czuć :stuck_out_tongue_winking_eye:, Szwejk wszystko leczył rycyną :joy:

1 polubienie

Sa psychotropy
Niestety wiekszosc uzależnia

2 polubienia

@Daniel86 Jak to nie ma? Codziennie sprzedaje się ich tysiące.

1 polubienie

Nie ukrywam ze zbyt wielu osób mi dzisiaj brakuje aby dalej traktować to miejsce tak jak kiedyś…
A juz nagle a niespodziewane trafianie kiedys na osoby kalibru np.@heli,stanowi dla mnie kawalek najfajniejszej historii towarzyskiej z przed lat…
Jesli jednak dziala wciaz to miejsce na Ciebie wrecz terapeutycznie to ciesz sie i korzystaj!
Mając taki dar"rozkrecania imprezy"nie bedziesz sie nudzic a i reszta jak sądzę,tylko na tym skorzysta :wink:

1 polubienie

Prozac na ten przykład.

2 polubienia

Tak. I nie tylko. Cała lista…

1 polubienie

Oj tak :slight_smile:

Luzik, nie stresuj się, najwyżej udasz głupka :smiley:

Po prostu wpadłam tu po długim czasie i czuję, że w danym momencie mi to nie ciąży, a wręcz przeciwnie, nadal jestem w formie i tematy mnożą mi się jak króliki. Znajduję ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i nie jest to “odwalenie pańszczyzny”, ot, żeby tylko wtrącić swoje trzy grosze, bez większej analizy i odwołania do własnych doświadczeń. Uwielbiam to. Póki nie zwalą się na mnie obowiązki i póki będę potrzebowała takich życiowych rozmów z mądrymi ludźmi, żeby zająć swoje myśli tym, co jest tutaj i nie zaniedbam swoich pasji, to jestem :smiley:

3 polubienia

Szkoda ze nie moge Ci dzisiaj towarzyszyc.Jestem w pracy i musze zaraz leciec z powrotem do innychobowiazkow…

Będę :slight_smile: Jeszcze pogadamy :slight_smile:

2 polubienia