Skoro nie zmartwiła nas zagłada harmonijnych dinozaurów, to dlaczego mielibyśmy się martwić

zagładą nieharmonijnej, patologicznej, barbarzyńskiej ludzkości?

Na mojej ROD-działce nigdy nie było tak sucho, jak zauważyłem to dzisiaj.

1 polubienie

Lepiej dla fauny i flory, by ludzie zniknęli

1 polubienie

Masz krotka pamiec.
Przelom lat 60/70 bylo podobnie.
Tez podobni Tobie wieszczyli koniec swiata.
I co,swiat istnieje,ziemia sie kreci.

Czyli zagładę dinozaurów wymyśliłem ja i mnie podobni?

dinozaury wcale nie wyginely - do dzis zyja ich potomkowie - ptaki i maja sie nie najgorzej. a krokodyle to ponoc bliscy krewni?
moze i z ludzkoscia bedzie podobnie?
pierwsze dinozaury pojawily sie jakies 250 milionow lat temu, wiec w taka natychmiastowa zaglade gatunku ludzkiego to bym za bardzo nie wierzyla, choc sa przeslanki, ze organizmy ludzkie ewoluuja szybciej niz jaszczurze. ale to i tak szmat czasu nie do ogarniecia.

2 polubienia

Czy dinozaury wyginely od upalow?

jesli wierzyc w apokalipse typu zderzenie z duzym obiektem kosmicznym to wiekszosc raczej jak sie nie ugotowala czy udusila to padla z glodu bo nie mialy co jesc.
ale czort wie - rownie dobrze mogly wyginac z nudow, bo w koncu ile mozna ewoluowac?

1 polubienie

Możesz się pocieszać @okonek, ale obiektywnie, to takie nieharmonijne, patologiczne hybrydy, jak ludzie, powinny zniknąć z tego świata.

ja sie nie pocieszam i tak jako pojedynczy osobnik tego nie dozyje.

Sądzę, że dożyjesz.

Nawet obecnie gina gayunki zwierzsat.
Dlaczego 150milionow lat temu mialo byc inaczej,
A moze wyzarly wszystko,co bylo do wyzarcia i z glodu wyginely.
Neandertalczycy tez wygineli.
Kto powiedzial,ze dinozaury nie ewoluowaly do form znacznie mniejszych.
Jak napisalas krokodyl,to praeie brat dinozaurow.
Abo rzeczywiscie pizdnela jakas asteroida i to yl koniec,pyl zaslonil slonce,temperatura spadla znacznie ponizej zera i bye bye

1 polubienie

@okonek Ty sie z mistrzem nie sprzeczaj.)))
Zesle na Ciebie siedem plag egipskich))

skoro kiedys zyly pajaki takiej wielkosci, ze Twoj pies bylby dla nich daniem glownym a koty drobna przekaska?
zmienily sie warunki - czyli zmniejszyla sie ilosc tlenu w atmosferze to ich system oddechowy nie byl w stanie dotlenic tak duzych organizmow i przezyly takie “rozmiar kieszonkowy”

1 polubienie

I tak powstali Reptilianie)))

1 polubienie

wlasnie - reptilianie sa harmonijni czy nie?

Na sto procent sa harminijni,przeciez to gady.
Z tulko ludzie sa nieharmonijni,trzeba ich wytrzebic,zostanie tulko mistrz i jeho pierscieniowe miasta z pieciedziesiecio milionowa populacja remptilian,i dwoma pszczolami)))))

1 polubienie

Ludzie też by wygineli przez wybuch wulkanu, jakieś 10 tys lat temu. Dinozaury panowały przez 250 mln lat i gdyby nie meteoryt wielkości dużego miasta, żyłyvy pewnie do dziś

1 polubienie

albo ich potomkowie wielkosci sporej kamienicy…

Na 100%przyczyna ich wyginievia,nie jest znana.byc moze i wraz z nimi wygineli ludzie.
Nie jest przesadzone,ze nasza obecna cywilizacja,byla jedyna na ziemi,
To jest tak odlegly czs,ze naukowcy moga tylko gdybac i wysnuwac swoje teorie,ktotych juz mnostwo upadlo.

2 polubienia

ktos kiedys powiedzial, ze im bardziej rozwinieta cywilizacja tym po jej upadku zostaje mniej sladow - z naszej? te superwiezowce rozlecialyby sie jak domki z kart, plastiki tez sie w koncu rozpadaja -a jakby nie patrzec ostatni klad - czyli warstwa geologiczna gdzie znalezionio skamieliny “klasycznych dinozaurow” jest datowana ok. 65-66 milionow lat temu i nie tylko dinozaury wtedy wyginely, ale rowniez wiele innych gatunkow z czescia pierwotnch ssakow wlacznie.
co prawda nie bardzo do mnie przemawia, ze ludzie mogli zyc rownolegle z dinozaurami, ale przeciez legendy nie musza byc prawdziwe - miejsc gdzie jest mnostwo skamielin tego rodzaju jest na swiecie duzo - i ludzie widzac te gigantyczne czesto resztki kamiennych szkieletow dorobili sobie bajki o smokach na przyklad?

1 polubienie