Skoro są równi i rowniejsi na tym forum także, to ile czasu mu dajecie?

Dokładnie. Dlatego że jest “reżim” nikt nawet nie śmie zasmiac się z PO bo urazi to kilku użytkowników, wyborców PO, wielkich użytkowników od początków pytamy. Taki przykład jeżeli chodzi o politykę :rofl:

Przecież normalne że jeżeli wierzę w Boga to wierzę w diabła…

1 polubienie

Pewnie dla większości tu jestem starym nudziarzem nadającym na jedno kopyto, ale gdyby mnie nie było, nie mieliby żadnych szans na odgłupienie, i wylądowaliby w COR-ach, aż zmądrzeliby.

Ja jakoś często cisnę bekę z platfusów bo uważam że to nieudacznicy bez programu, lidera, wizji, konkretów, pomysłów na wieś. AntyPiS i nic poza tym. Jedyne co im się udało przez 8 lat to wizerunek Polski w UE. Totalnie olewali tzw. plebs.
Nie pomogły też wpadki bronka i kopaczowej.

Z drugiej strony PiS tak wysoko powiesił socjalną poprzeczkę że teraz już nikt im nie podskoczy. Bo jeśli podskoczy to będziemy drugą Grecją.

2 polubienia

Ale są tacy użytkownicy jak ty którzy są jakby poza układem. W układzie tutaj jednak panuje solidarność i przynajmniej udawana ale jednomyślnosc.
A Polska miała dobry wizerunek w UE wiadomo dlaczego… Poddancza polityka, jak ty to piszesz lizanie rowa ale Niemcom a nie trumpowi…

Dzięki mnie, @Devil, młodzi mogą zobaczyć, jacy są starzy, podczas gdy tacy starzy jak ja, już byli młodzi, więc mają lepszą, szerszą percepcję. Traktuję to miejsce jako pożyteczną, konstruktywną rozrywkę, też jako testowanie ludzkiego myślenia i mojego wpływu na ludzi.

Polska jest biedna i 40 lat w tyle więc zawsze będziemy komuś lizać rowa. Mimo jego owłosienia i smrodu. Bo tak mają biedne kraje. Są zależne. Lepiej moim zdaniem robić lachę Brukseli bo dzięki niej mamy w Polsce infrastrukturę i miliony innych rzeczy. Rozwijamy się wyłącznie dzięki UE. No i trochę dzięki konsumpcji.
Relacje z USA powinny się ograniczać do NATO i obronności.

Ja układów nie wspieram. To bagno.

Myślisz że trump nie goli…?

Wątpię. Ma tam gęstego, rudego krzaka :wink:
Angela i Macron są bardziej zadbani XDD

1 polubienie

Macron to nieudacznik, poza tym źle mu z oczu patrzy… Jak Tuskowi :rofl:

Nie wszyscy,ale masz racje.

Tusk sie kończy w UE. Chciałby znów rozwalić polską politykę ale chyba juz za późno. Trochę szkoda. Miał klasę, wizerunek i gadane w przeciwieństwie do karła z żoliborza.

1 polubienie

Na prawdę niezmiernie mnie to cieszy ze obawy odnośnie powrotu Tuska na białym koniu do Polski okazały się tylko niespełniona czarna wizja przyszłości polski :rofl:

Mnie go trochę żal.
Kiedy wyjeżdżał Polska chciała być liberalna. Teraz widzi Polskę wyznaniowo-socjalną.
Naród pragnie prezentów. I wybierze takich co te prezenty dadzą. Nikt nie myśli o przyszłości.

1 polubienie

Z ta poprzeczka socjalna,na tle europy,cieniutko Polska wyglada.
W Polsce 500+ na kazde dziecko,u nas 200€
Dodatek pielegnacyjny dla niepelnosprawnych w Polsce 224pln,u nas 600€
Teraz odtrabili kolejne 500+ dla calkowicie nizdolnych do pracy i samoistnej egzystencji,ale nie moze renta brutto,wraz z dodatkiem pielegnacyjny przekroczyc 1100pln.wiec pytanie dla kogo to jest,skoro najnizsza renta dla calkowicie niezdolnych do pracy,wynosi 1100pln+224dodatek pielegnacyjny.
Moglbym tak jeszcze wymieniac dlugo…

1 polubienie

Jak może być komuś go żal … Człowiek który na grobie Adamowicza uprawiał politykę nienawiści XD człowiek który nigdy nie chciał nie chce i nie będzie chciał dobra dla Polski

Pamiętaj że PL jest krajem rozwijającym się a nie rozwiniętym. Odrabiamy komunę i rządy PO-PSL XDDDD
Przyjdzie czas że social będzie wyższy niż pensja programisty. Nawet do roboty nie opłaci się iśc :wink:

Nie ma w polskiej polityce drugiego tak fałszywego człowieka, a niektórzy nazywają go politykiem wielkiego formatu… To jak takich mamy mieć polityków to lepiej mieszkać na Białorusi XD

Nie przesadzaj. W Polsce możesz pisać co chcesz o kim chcesz i nie wyślą cię za kare do kolonii karnej.
Szanuj to co masz. Nie wiesz czym jest terror, totalitaryzm, internowanie i okupacja.

1 polubienie

Nie o to mi chodziło…