Skoro są równi i rowniejsi na tym forum także, to ile czasu mu dajecie?

Wczoraj pewien user przysral się do mnie jako pierwszy, ale z racji tego, że jest wielbiony, jego komentarze atakujące mnie nie zostały do tej pory usunięte :slight_smile:
W takiej sytuacji mało kto będzie chciał tu zaglądać

A co odjaniepawliłeś?

Pisałem, że komunikacja miejska jeżdżą stare dziady i tyle

Bo jeżdżą. Ale nie tylko dziady. Pyskate szczeniaki też.

2 polubienia

No i po tym moim komentarzu pewien user, pochłoniety przez pytamowy reżim przysral się i to oczywiście moja wina była, że on mnie obrażal😂

Zła opinia ze starego pytamy za tobą chodzi. Wielu pamięta akcje z kociakową. Stąd wrogie nastawienie do ciebie niektórych userów. Oni nawet wątpią że będziesz dobrym ojcem. No bo przecież wrzucałeś kiedyś fotki małych dziewczynek. Przeszłość mój drogi.

Na razie reżimu nie widzę. Jest lepiej niż na starym pytamy. Po prostu staraj się nie być wulgarny.

7 polubień

Tutaj są ci sami ludzie. Nowych nie mamy od kilku lat. Pamiętają.
Ludzie po prostu chcą by tutaj było fajnie, kulturalnie, rozrywkowo. Bez spin, spamu i trolli. Dużo daje samo to że nie ma gości. Obowiązek logowania.

6 polubień

Nie ma nowych dlatego, że panuje reżim, sztuczne uśmiechy, a pod stołem knucie

Nie ma nowych bo żyjemy w epoce mobilnych aplikacji. Młodziez nawet nie wie czym kiedyś były fora internetowe a taką właśnie formę od zawsze miało Pytamy. Social media to teraz podstawa.
Poza tym średnia wieku ludzi na pytamy to ok. 45 lat. Młodzi z emerytami nie pogadają online.
Jedynie vera i gumowy krokodyl są młodzi. Taki harmonik ma już 71 lat. Ata i elsie też pewnie coś koło tego. Ten portal to sanatorium przyjaźni.

2 polubienia

Im chyba nie zależy na sukcesie. To ich ulubione miejsce od lat. Coś jak kawiarnia do której jak przychodzisz to już wiedzą co zamówisz. Sami swoi.

2 polubienia

Tak.
Mnie też to nie pasuje bo jak o coś pytam to wiem doskonale kto i jak odpowie. Średnio konstruktywne.
Ale przynajmniej jest rozrywka. Zabijasz nude.

1 polubienie

Przyłączam się to postulatu Tensora i proszę o usunięcie moich komentarzy dotyczących tego użytkownika.

Jakiego usera do diabła?

@Devil tragiles w sedno.
Tu nie chodzi o sukces forum,a miejsce spotkan,pogaduchy o dupie maryni, chociaz czasem tragiaja sie tematy z zycia wziete.

3 polubienia

Do diabła?
Nie wypowiadaj imienia diabła swego na daremno :wink:

Diabeł nie jest imieniem a nazwą własną wymyśloną na potrzeby katolików :slight_smile:

1 polubienie

@anon25287923 Dianly i demony,to poprostu wymysly ludzi,nie koniecznie katolikow

Jasne że tak. Ale zażartowałem bo faktycznie w diabła najbardziej to katolicy wierzą :slight_smile:

1 polubienie

Jakos w te diably nie chce mi sie wierzyc.
No ale tez nie jestem fanatycznym katolikiem.
Czadem gdy slysze/czytam co niektorzy katolicy mowia,zastanawiam sie,czy aby napewno do tego samego kosciola nalezymy.)))

2 polubienia

Katolicy wierzą w boga ale trzymają z diabłem. Taki deal.

1 polubienie