Skrzywdziło was zwierzę? Bo psy, koty, jeże i in. w PL są okaleczane, bite, porzucane....podpalane

Co myślicie o tych sadystach, którzy to robią? Dlaczego to robią? Skoro ktoś krzywdzi niewinne zwierzę, to przecież wydaje mi się logiczne, że nie miałby problemu ze zrobieniem tego samego mi - człowiekowi? Kto krzywdzi zwierzęta nie może być dobrym człowiekiem, prawda? Boje się ludzi którzy biją, podpalają, porzucają przywiązane do drzewa zwierzęta a Wy? Nie wlepiam obrazków, linków, bo historiami biednych psiaków i innych zwierzaków przepełniony jest internet. Ze nie wspomnę o bezduszności Chińczyków… :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil: :cry: :crying_cat_face: :cow: :pig: :boar: :elephant: :giraffe: :llama: :chipmunk: :hamster: :kangaroo: :turkey: :duck: :snake: :lizard: :blowfish: :butterfly: :snail: :frog: :crocodile: :sloth: :rat: :mouse2: :mouse2: :ram: :deer: :ox: :water_buffalo: :camel: :goat: :dromedary_camel: :bear: :bat: :hedgehog: :honeybee: :beetle: :crocodile: :frog: :parrot:

2 polubienia

Skrzywdzić mnie kiedyś pewien pies…

Komar mnie kiedyś ugryzł. I kot ciotki. Kura też mnie dziabneła.
Ludzie krzywdzą zwierzęta ponieważ są zaburzeni. Mają problem z emocjami. Nie kontrolują ich. Wyżywają się na istotach słabszych, mniejszych i milczących. Tak wyładowują złośc i frustrację. To sie powinno leczyć oraz surowo karać.

3 polubienia

Kot cię ugryzł? Ciekawe co mu robiłeś… XD

Bawiłem sie z nim.

A to ja miałem kota w domu… Gryzl mnie codziennie :rofl:

1 polubienie

Nie dziwię się.

Ale nie traktuje tego jako krzywdzenie mnie! Wiem że robił to z miłością… :rofl:

Nigdy. Poza tym uważam, że zwierzę nigdy nie krzywdzi…

1 polubienie

Bac sie ich nie boje bo to śmieci najgorszego gatunku i nie wolno sie tego bać.
Natomiast jestem czesto wrecz wściekly ze nie spotyka ich za bestialstwo,zadna kara.

1 polubienie

Nie skrzywdziło. To “typ” ludzi którym najbardziej gardzę. :upside_down_face:

1 polubienie

Otóż to :upside_down_face: