Słabo dziś z pytaniami

Bój się Boga! O której to się wraca z pracy?! :thinking: :face_with_raised_eyebrow:

Z roboty Cię wywalili, ze dzis zaczales wczesniej narzekać?

1 polubienie

Coś z tym trzeba zrobić, tylko co? :thinking:

O której? Zależy od argumentów za wcześniejszym wyjściem

1 polubienie

Powołałem się na wyjazd do chorej babci.
Życie to teatr

2 polubienia

To babcia żyje?

Jedna tak

1 polubienie

Byś się czegoś pouczył zamiast marnować czas w tej pracy :thinking: Chyba, że nawet tego się nie da, no ale jak socjal dobry to się można męczyć…

Uczyc to sie mozna podobno od diabła :rofl::rofl::rofl::beer::clinking_glasses::tumbler_glass::tropical_drink::cocktail::wine_glass:

1 polubienie

Ale po co? Ważne że przyzwoicie płacą. To komunistyczny system

1 polubienie

Może się przeprowadzisz?

Lepsze jest wrogiem dobrego

2 polubienia

Macie nasrane

image

1 polubienie

Jak mam to rozumieć?

1 polubienie

to juz musisz sobie sam dopowiedziec…
w realu tego typu figurki (najrozniejsze) sa czescia skladowa katalonskiej szopki bozonarodzeniowej,´bez caganero ozdoba niewazna. tradycja siega XVI wieku, a wybor duzy
image

2 polubienia

Jakiej wysokości są te figurki? Pewnie jakieś pasowały by do moich ewxploging boksów :slight_smile:

Zwalniam was
:fu:

Bardzo roznej.
Takie kupkajace stworzonka sa tam niezbednym skladnikiem szopek (a robi się je jako karykatury wszystkiego co się rusza, politykow, aktorów, sportowcow, papieza, Mikolaja i co sie tam wymysli)
Takie typowe jak widzialam to 5-10 cm, ale trafiają się mniejsze od 1 cm i większe rozmiaru krasnali ogrodowych.
W Polsce to trochę ciężko to kupic, katalonska tradycja dopiero podbija rynki, a Chińczycy jeszcze nie podrabiają.

2 polubienia

Takie 5-8 cm pasowałyby mi :slight_smile: Zamiast robienia papierowych tortów, koszyków z kwiatami itp. Udało mi się kupić kilka figurek do ślubnych boxów, ale to rzeczywiście rzadkość.

1 polubienie