Słabo dziś z pytaniami

Czy się stoi czy się leży tysiąc złoty się należy

No co Ty, przeciez to trochę ciepła tylko…

Paradę wojska polskiego oglądacie? Oby nigdy nie byli potrzebni.

nie ogladalam, za ladna pogoda, zeby w domu siedziec… dopiero wrocilam ze spaceru.

1 polubienie

Mózgi spaliło?

Nie, uwedzilo.
Jednak zycie dzialkowe to nie dla mnie. Niech tam sobie strzyga trawniki i podlewaja deszczowka jabłonkę. Grill to fajna sprawa, ale jak się chcesz napic to cały browar kupować?
Dobrze, ze tam u znajomych domek i lodówka i piwa w studni nie trzeba chłodzić.

@devil Przestań spać, nie jesteś w pracy. ps a piwo powoduje otyłość

Piwo samo w sobie to az tak nie tuczy, ale to do piwka?
Tu ludzka wyobraznia nie zna granic…
image

1 polubienie

Zaraz umrę z gorąca :confused: Taki zestaw by mnie postawiłł na nogi…

Ciepło dzis, ale żeby od razu gorąco?

Byliście molestowani w dzieciństwie.

2 polubienia

image

2 polubienia

Nie zazdrość, bo nie ma czego.
Czy woda pomaga schudnąć?

Gardzę wami

Czy się wyspałeś?

Właśnie nie. Dlatego wyżywam się na innych.

1 polubienie

image

2 polubienia

Prawda

2 polubienia

To się zdenerwować nie można?

1 polubienie

Gdzie ten deszcz?
A czy @devil wiesz, o może oznaczać wizyta pasikonika w mieszkaniu? Jak się okazuje, nie musi to być zwykły przypadek. Jego obecność ma ukryte znaczenie.
Zgodnie z podaniami i wierzeniami, wizyta konika polnego w domu jest symbolem nadchodzących w życiu zmian. Będą one duże - podobnie jak skoki owada. Co ciekawe, pojawienie się owada w domu ma zadziałać jak impuls do wyrwania się z rutyny. Jest zapowiedzią podjęci odważnych decyzji. Dodatkowo są wskazówką - uczą równowagi i spokoju, które w niektórych życiowych sytuacjach są bardzo przydatne. Można traktować je jak komunikat “nie panikuj, idą zmiany”.

Przesądy mówią też o tym, że koniki polne są posłańcami dobrych i złych nowin. W tę rolę wcielają się, gdy skaczą na ludzi. Jeśli usiądą na człowieku, wieści będą dobre."
One wlatują na piętro :scream: Wyrzuciłam go z domu.