Słabo dziś z pytaniami

Burza byla u mnie. Parę grzmotow i troche deszczu. Biorac pod uwage możliwość natury?
Nic szczególnego.
Cos tam chyba jeszcze kropi, ale ciepło, to tylko duchota zamiast poburzowej świeżości.

1 polubienie

Przeżyjemy! Jeszcze tydzień dwa i zacznie się robić chłodniej. I będzie narzekanie w stylu: “zimno mi a jeszcze nie grzeją”… :joy:
Zastanawiam się czasem, po co niektórzy ludzie narzekają i jęczą, skoro to niczego nie zmienia. Czy od tego ciągłego jęczenia jest im lepiej na tym świecie? Irytują mnie tacy malkontenci.
:thinking:

1 polubienie

Mi jest lepiej, jak pojęczę na upał (nie każdy może jęczeć z innego powodu, nie?)

Ja juz zaczynam plakac, że ciemno, zimno i do domu daleko.
Dziś to paskidnie. Nie dość, ze zimna mgła to fachowcu po dlugim weekendzie wrocili do remontu mieszkania naprzeciwko. Od rana wiercą i kuja niczym wściekłe dzięcioły.

A u mnie jest cudnie. Ani grama słońca, lekki wiatr, wilgotno po burzy, trochę chłodno. Zaraz pójdę na długi spacer, bo szkoda przegapić tak świetną pogodę.
:grin:

1 polubienie

A ja jutro ide na grzybobranie. Na pobliski rynek sprawdzić, czy juz są. :grin::mushroom:‍:brown_square::mushroom:‍:brown_square::mushroom:‍:brown_square:.
Na spacer to faktycznie lepiej jak troche chłodniej.

1 polubienie

Już są. Nazbieraliśmy i mamy ich już całą szufladę w zamrażarce (bo nie tylko suszymy ale i mrozimy).

1 polubienie

No ja ze wzgledu na transport to tylko suszone.
I tyle co zjem teraz :heart_eyes_cat:

1 polubienie

Leje, grzmi i łomocze.

1 polubienie

Zrób fotkę. Jak Ci będzie kiedyś za gorąco, to sobie pooglądasz i powspominasz.
:wink:

1 polubienie

Ssijcie kolbę

1 polubienie

Najpierw porządnie ugotujemy!

image

image

1 polubienie

A nigdy nie jadlas mlodych surowych?

1 polubienie

Stracone bezpowrotnie 2 minuty życia

Odbijesz sobie wszystko w piekle po śmierci pijąc piwo

1 polubienie

On do piekla niechetny, bo tam goraco i piwo trudno schłodzić. Stąd mamy marudnego emigranta @Devil na forum.

1 polubienie

O tym niechętnie się mówi, ale dla mnie to nie jest tabu: o co chodzi @devil owi?

Kapucyn

Kapucyn staroholenderski nawet

1 polubienie