Wam urody poskąpiono
Tak mi taki jeden o 5ej rano powiedzial kiedys w obsludze klienta… ktoremu poszlam na reke…i nie byla to agencja towarzyska. Zebys go widzial, a nie byl tak dyplomatyczny ![]()
Zachowalam kamienna twarz, na szczescie liderka zmiany przyszla dokonczyc za mnie obsluge tego goscia.
A Ty masz urodę wybitnie radiową ![]()
Won to waluta obojga Korei!! Węgry mają forinta … ![]()
Nie patrz się
Żałosne ameby
Pluskwy
Bys podpowiedzial, jak taka pluskwa biurowa zostac. ![]()
Kaleki życiowe
Dawno mnie tu nie było. chlejesz jeszcze?
Oczywiście że tak
Zmarnowana sobota w waszym wykonaniu
A w Twoim całe życie…
Ja mu nie stwarzam komfortu picia, bo mi nikt nie stwarza komfortu tycia. Ale @Devil moze pracuje na rente pijacka ![]()
To wszystko na co was stać wy marne pyłki?!
![]()
A ciebie na co stać, odchyłko natury?
Dzis jest promka w plazie na piwo, jesli sie odda 4 butelki. Wiem, bo jedna pani, ktora sie slabo trzymala na nogach zrobila kolejne podejscie…
To jest rozpijanie narodu. 2,79PLN to nawet ja mam.
@Devil pracuje wieczorami zasilajac budzet akcyza, zeby byc impotentem…wtedy bedzie liczyl na rente pijacka. Obawiam sie, ze orzecznicy w zakladzie udreki spolecznej maja jednak jakies targety do wyrobienia, tzn. uzdrowienia.
Nawet nauczyciela na prochach zmieniajacych swiadomosc sie wysyla do pilnowania maluchow chodzacych po scianach i zjezdzalniach.
Za pozwoleniem, piwo nie jest rozpijaniem narodu… ![]()

