Słabo dziś z pytaniami

Wam urody poskąpiono

Tak mi taki jeden o 5ej rano powiedzial kiedys w obsludze klienta… ktoremu poszlam na reke…i nie byla to agencja towarzyska. Zebys go widzial, a nie byl tak dyplomatyczny :roll_eyes:
Zachowalam kamienna twarz, na szczescie liderka zmiany przyszla dokonczyc za mnie obsluge tego goscia.

A Ty masz urodę wybitnie radiową :upside_down_face:

Won to waluta obojga Korei!! Węgry mają forinta … :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie patrz się

Żałosne ameby

Pluskwy

Bys podpowiedzial, jak taka pluskwa biurowa zostac. :thinking:

Kaleki życiowe

Dawno mnie tu nie było. chlejesz jeszcze?

Oczywiście że tak

Zmarnowana sobota w waszym wykonaniu

A w Twoim całe życie…

Ja mu nie stwarzam komfortu picia, bo mi nikt nie stwarza komfortu tycia. Ale @Devil moze pracuje na rente pijacka :thinking:

To wszystko na co was stać wy marne pyłki?!
:fu:

A ciebie na co stać, odchyłko natury?

Dzis jest promka w plazie na piwo, jesli sie odda 4 butelki. Wiem, bo jedna pani, ktora sie slabo trzymala na nogach zrobila kolejne podejscie…
To jest rozpijanie narodu. 2,79PLN to nawet ja mam.
@Devil pracuje wieczorami zasilajac budzet akcyza, zeby byc impotentem…wtedy bedzie liczyl na rente pijacka. Obawiam sie, ze orzecznicy w zakladzie udreki spolecznej maja jednak jakies targety do wyrobienia, tzn. uzdrowienia.
Nawet nauczyciela na prochach zmieniajacych swiadomosc sie wysyla do pilnowania maluchow chodzacych po scianach i zjezdzalniach.

Za pozwoleniem, piwo nie jest rozpijaniem narodu… :face_with_tongue: