Słabo dziś z pytaniami

Wyjeb*ć ci?!

hehe, ty chyba masz za dużo zębów.

Widze, ze robisz prawdziwa rodzinna atmosfere.

Jak dalej będzie tek robił, to zacznie seplenić.

Ważne że mam czym piwo otworzyć

Szkoda, że nie masz teściowej. Takiej wystarczą dwa zęby. Jednym by ci otwierała piwo, a drugi by ją bolał.

Z chu*ja spadliście?!

czy w CV kazali napisac wysoka kultura osobista (zgodnie z prawda) czy tylko napisales o tej kulturze?

CV to 60% kłamstwa. Reszta to wykształcenie

Dobrze że milczycie. Bo z japy wam jebie

Bozyszcze tlumow to @Devil nie jest, chociaz kolory niby te same :face_with_hand_over_mouth:

Szmaty
:fu:

Pasujesz do nas , łachmanie.

Nie jesteście ludźmi

Jesteśmy szujowato nie harmonijnymi mikrobami ludzkimi.

Wasze życie nie ma najmniejszego sensu

Nie nadajecie się

Ja się nadaję.

Pocałujcie mnie wszyscy w pośladek

Znudziło się oddychanie przez nos?