Wyjeb*ć ci?!
hehe, ty chyba masz za dużo zębów.
Widze, ze robisz prawdziwa rodzinna atmosfere.
Jak dalej będzie tek robił, to zacznie seplenić.
Ważne że mam czym piwo otworzyć
Szkoda, że nie masz teściowej. Takiej wystarczą dwa zęby. Jednym by ci otwierała piwo, a drugi by ją bolał.
Z chu*ja spadliście?!
czy w CV kazali napisac wysoka kultura osobista (zgodnie z prawda) czy tylko napisales o tej kulturze?
CV to 60% kłamstwa. Reszta to wykształcenie
Dobrze że milczycie. Bo z japy wam jebie
Bozyszcze tlumow to @Devil nie jest, chociaz kolory niby te same ![]()
Szmaty
![]()
Pasujesz do nas , łachmanie.
Nie jesteście ludźmi
Jesteśmy szujowato nie harmonijnymi mikrobami ludzkimi.
Wasze życie nie ma najmniejszego sensu
Nie nadajecie się
Ja się nadaję.
Pocałujcie mnie wszyscy w pośladek
Znudziło się oddychanie przez nos?
