Służby będą wiedzieć o logowaniu na pocztę? Resort obrony proponuje

Śledzenie przy pomocy telefonów już nie wystarcza? A może w kuchni też powinni coś zainstalować, żeby zobaczyć, czy przestępca porządnie się odżywia i czy wobec tego będzie miał siłę na ewentualne protesty?
No i oczywiście w sypialni, bo muszą wiedzieć czy przestępca będzie brał udział w marszu LGBT czy w tym dotyczącym zakazu aborcji.
Służby muszą wszystko wiedzieć :thinking:

1 polubienie

Ja bym to jeszcze uprościł, żeby resort wystąpił do przestępców, aby sami zgłaszali się do organów ścigania razem z dowodami swej winy…

5 polubień

Pomysł masz fajny :+1:

No ale w takiej sytuacji organy nie miałyby pretekstu do inwigilacji nas wszystkich. :joy:

2 polubienia

I bardzo dobrze! Bo, nie ma kosztów na śledztwa, dochodzenia, a także odpadają koszta inwigilacji ogólnej… I ile wtedy na piwo zostanie…? :grinning: :+1: :beer:
Kolega @Devil na pewno mnie w tem poprze. :+1:

4 polubienia

Ty to jednak mądry jesteś. Powinieneś w służbach pracować :wink:

2 polubienia

Za późno, kochanieńka, za późno…, ja już emeryt jestem…

3 polubienia

Oj tam oj tam… Jak emeryci ruszą do pracy, to Polska od razu stanie się najbogatszym krajem świata. :joy:

3 polubienia

A kiedy zamiast elektrowni atomowej postawia ze trzy - cztery superkomputery, zeby te pomysly ogarnac?

1 polubienie

Z pewnością kiedyś to zrobią :joy:

Ja bym przyjmował uciekinierów z kacapskiej mobilizacji i na… rowery… stacjonarne… :crazy_face:

3 polubienia

Pomysł iście szatański.
Birbant na polityka! :joy:

2 polubienia

Aktorki Raksy żerdzi wszelakich,
typek, co rządzi i robi draki…,
i na drugiego miewa haki.
I dla kariery nadstawia sraki.

:joy: :rofl:

2 polubienia

Ciąg dalszy Pegasusa …? Powiem tak , przeraża mnie to ostatnio dziejesie w Polsce .

3 polubienia

Rząd “przygotowuje teren”, by dalej rządzić. Długo i szczęśliwie.

2 polubienia

Pomysł iście szatański, jak z tego wynika,
Z birbanta kawał jest sqrvisina…,
znaczy polityka… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Prezes to niech się krzyżówkami zajmie różańcem gnaty niech sobie wygrzeje przy kominku a Polaków to niech on zostawi w spokoju…

4 polubienia

Kolowrotek jak dla chomika wydajniejszy.

1 polubienie

W kołowrotki też można kacapskich mobilizantów wpakować, aby się kręciło, tania energia potrzebna jest, a ich się wyżywi kartoflami z cebulą, czasem flacha bimbra i jazda dalej…,

1 polubienie

Przy niedzieli troche sloninki. Niech wiedza, ze Polacy to ludzkie paniska.
No i znam takich, co bez wiekszego bólu odstąpią przydzial kaszy i miseczke ryżu? Ale to juz za nadgodziny w kolowrotku.
W w celach edukacyjnych to nie wiem? Stirlitz czy straznik Teksasu?

1 polubienie

Ukraińscy uchodźcy za darmo by robili za batowych przy tych kołowrotkach. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie