Słyszałem teorię (nikt trzeźwo myślący nie zarzuci jej braku logiki ...), że Rosjanie nie chcą nam oddać wraku tupolewa z katastrofy smoleńskiej, ponieważ

Nic nie warta ta teoria, bo Rosjanie dlatego nie chcą wydać wraku fałszywym i wrednym Polakom, gdyż ci zaraz spreparowaliby go swoimi wybuchami, aby szczekać na cały świat o rzekomej winie Rosjan za rzekomy zamach. Jestem całym sobą, aby Rosjanie nie ustąpili fałszywym i wresnym Polakom nawet na milimetr.

Takie obawy też w Moskwie na pewno są obecne, ale przede wszystkim chcą nas podzielić jeszcze bardziej korzystając z tego, że mamy do tego społeczne predyspozycje

@collins02 my dla ruskich jestesmy wrzodem na dupie
od czasow Katarzyny numer 1 , ktora szczeninanka byla to mozna udowodnic @birbant wzywam posiłki

2 polubienia

Coś mi się zdaje, że za Katarzyny Wielkiej to Rosja była silniejsza niż obecnie … To było już po Janie III Sobieskim co najmniej przecież skoro kochała się w nim nasza ciota król Stanisław August Poniatowski … Też popieram wniosek, aby @birbant pociągnął naszą ledwo rozpoczynającą się dyskusję trochę dalej :wink:

Taaa…, birbant nie ma nic inego do roboty, jak ciągnięcie wątków historycznych… :thinking: :grin:

2 polubienia

No pewnie, że nie ma :wink: hehe

Wiadomo, że masz też inne sprawy, ale co nieco mógłbyś dodać … Np czy Katarzyna II Wielka władała Rosją tylko za S. A. Poniatowskiego czy też za innych władców I Rzeczypospolitej :wink: ?

Przedtem August III był królem polskim za carycy. To był przedostatni król wolnej Rzeczypospolitej, po nim już tylko S.A. Poniatowski. Dziękuję za uwagę, więcej już dziś już nie będzie.

1 polubienie

A co tam porabiasz żeś taki zajęty :wink: ?

Jesli moge sie za kolege wypowiedziec, to wiem, ze ostatnio zabawial sie razem z pozostalymi ludzmi lubiacymi towarzystwo w poszukiwaniu pewnych niezwyklych wyrazow.

Przyznam, szlo mu naprawde bardzo dobrze. Potem wspolnie poszlismy na piwo …

1 polubienie

Najbardziej realna teoria przyjmując teorie bajki czyli oficjalnej wersji Smoleńska, jest taka, że nie chcą nam go oddać ponieważ tam jest może połowa całości wraku(no przesadziłem) bo przez tyle lat pozwalali na to aby byle kto mógł tam wejść i robić co chce… Skompromitowali by się po prostu.

@birbant birbanty sa kapryśne i Misio pewnie tez ma swoje wymagania jak juz Duzego ma wyciagnecie pazurkow

1 polubienie

Do lotu to ch… . Kto dopuścił do lądowania w Smoleńsku? Albo kto na nie naciskał? Kto się spóźnił na lot? Pewnie Tusk?

3 polubienia

procedury - byli rowni i rowniejsi
temat kto i dlaczego?
taka sama radosna twórczość jak niebieska teczka Szydlo i co widzimy . zaklinanie rzeczywistosci , jesli rzeczywistosc sie nie zgadza? TERA K … MY

3 polubienia

były i nadal są równi i równiejsi. Tylko teraz są nawet Równiejsi Plus. :wink:

4 polubienia

Zauważ jedno wtedy kiedy miała miejsce katastrofa rządziła PO i nikt wtedy nie mówił o żadnym zamachu która rządziła jeszcze parę lat A Rosjanie nawet nie zaproponowali wydania wraku do Polski pomimo że Polacy prowadzili śledztwo w tej sprawie

Tzw.lepszy sort

2 polubienia