Słyszałem teorię (nikt trzeźwo myślący nie zarzuci jej braku logiki ...), że Rosjanie nie chcą nam oddać wraku tupolewa z katastrofy smoleńskiej, ponieważ

zależy im na maksymalnym skłóceniu Polaków …

A wy co sądzicie na ten temat ?

2 polubienia

My bez Rosjan jestesmy skloceni … Nie bede Ci pisal, kto tych Polakow na sorty podzielil …

7 polubień

Niestety taka już nasza “natura” …

2 polubienia

Jest kilka teorii na ten temat, ale mnie najbardziej przekonuje teoria Wiszniewskiego (do Polski nie dotarla)

1 polubienie

niezupelnie
przyczyna nie lezy we wraku
kto do tego lotu dopuscil?

3 polubienia

Ty na serio myslisz ze oni az tak bardzo sie nami przejmują?

1 polubienie

A jaka to ta teoria Wiszniewskiego ?

1 polubienie

Wiem, że wiedzą jaki jest w nas potencjał i szczerze to nas przeceniają sądząc po naszych rządach itd. ale to wszystko z ich strachu historycznego między innymi przed rozpadaniem się itp.

Putin głupi nie jest i zna nasze choroby narodowe. To pewne.
Spina z UE, spina o wrak
Aneksja to kwestia czasu.

1 polubienie

Aneksja czego ? Ukrainy ?

Białoruś jest dużo bardziej uzależniona od Rosji niż Ukraina …

Polski kurła! Polski. Bo co niby będzie po polexicie? Bogactwo i dobrobyt? Hehehehe

2 polubienia

Polexitu nie będzie … Już prędzej Frexit xd

Unia jak wiesz nie zapomniała o naszych grzechach. Będą kary za izbę. To na początek.

1 polubienie

Kary karami, a i tak polexitu najprawdopodobniej nie będzie …

1 polubienie

Ja w ruskiej polsce mieszkać nie będę. Wyjeżdżam do germani.

1 polubienie

Nie jest aż tak źle … Niemcy z silną Rosją graniczyć też nie chcą … A to czwarta największa potęga ekonomiczna na świecie także nie będzie aż tak źle … Oby …

Amen

1 polubienie

Potencjal to my mielismy na ich tle ponad 300 lat temu.Dzisiaj zżera ich pycha nakrecana przez Kreml a nie przez kogokolwiek oddolnie.
Istnieje jeszcze tradycyjna mozliwosc ze sami bedziemy sobie szkodzić,co juz nie raz miało miejsce.
Polska jednak dla nich realnie nic nie znaczy.I nic specjalnego by sie nie dzialo gdybyśmy potrafili zdobyc sie na dyplomacje,zamiast żenujących wrzasakow i oskarżeń.

3 polubienia

Duże znaczenie mają też rosyjskie fabryki trolli ogłupiających Polaków w polskojęzycznym internecie …

A to wszystko przed obawą, że moglibyśmy się ogarnąć …

1 polubienie