Słyszeliście o bombie sedesowej?

https://m.sadistic.pl/bomba-sedesowa-vt502959.htm

No coz, zastosowali recykling. Ja sadzilam, ze piszesz o zapchanym toi-toi czyli przenosnej toalecie.
A swoja droga to w serialu Śmierć na 1000 sposobów pokazywali jak gosc chcial zapalic papierosa w trakcie wyprozniania - wydalil przy okazji z siebie tyla metanu, a WC mialo kiepska wentylacje, ze razem z muszla do bozi polecial.

2 polubienia

Taką bombe to ja mam przy rozwolnieniu. Strzeli pod takim ciśnieniem że wszystko ochlapane z pośladami włącznie. Powinni robić 10-warstwowy papier na takie akcje.

Japonczycy skonstruowali sedes myjacy 4 liery. :grinning:
Moze sake z wodorostami tez ma dzialanie rozrywkowe?

1 polubienie

@okonek widziałam ten odcinek.
Facet pożyczył swojej pracownicy gotówkę , nie potrafiła jej spłacić na czas , zmusił ja do dopracowania długu przy sprzątaniu jego domu.
Pewnego dnia bezczelnie rozłożył w salonie części motora i czyści je benzyną , babeczka złapała za wiadro i dywan wyczyscila , brudna wodę wyłala do sedesu , pan i władca wbiegł tam za potrzebą nim zdążyła spuścić wodę , miał fajeczke , nagle ja wrzucił do kibelka i sruuu znalazł się w innym świecie.

Takie opowieści o wybuchających kiblach w domu krążyły wśród ludu już za Gierka.

1 polubienie

To chyba inny odcinek. Takich roznych wybuchowych to troche bylo :wink:
Tam wyraznie byla kwestia metanu.

Teoretycznie jest to mozliwe. Ale raczej w formie pozaru.

Słyszałam o szczurach wychodzących z kanalizacji -już daaawno temu…
najlepiej najpierw SPUŚCIĆ WODĘ…podobno.

Szczura wychodzacego z kanalizacji widzialam, ale to wylot nie byl zabezpieczony kolankiem czy sedesem.

1 polubienie

Szczur kiblem u sąsiadów wylazł na 9 piętrze. I to w momencie, kiedy sąsiad zaczynał się golić i w lustrze to zobaczył.

Pletwonurek? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja tego szczura z jeszcze jednym sąsiadem, czyli w trójkę, łapaliśmy po całym mieszkaniu.
Czmychnął z łazienki. Dopiero załatwił go pies sąsiadki. Myśmy nie umieli go złapać.

U mnie szczury to zwierzatko czesto spotykane, zwlaszcza tam gdzie nie ma kotow wedrownych. Ale do mieszkan nie wchodza. Latwo je z dzikimi krolikami pomylic, bo wypasione juchy.

1 polubienie

Piszcie tak dalej o szczurach w kiblu a od jutra pampersy będę nosić …

2 polubienia

Albo sobie nocniczek sprawisz?
Szczurek to mile zwierzatko.
W jednej z zabytkowych wytworni win jerez (sherry) w Jerez de la Frontera sa na etacie, ku uciesze zwiedzajacych.

1 polubienie