Słyszeliście o wycieku programu PO?

Radio Wnet dotarło do dokumentu mającego być programem PO na wybory jesienne. Chcą m.in zalegalizować związki partnerskie, zmienić konstytucje, osłabić centralne instytucje państwa, wzmocnic pozycje samorządów.
TVP grzmi przy okazji głównie o związkach partnerskich i rozbiciu dzielnicowym Polski przez PO

2 polubienia

A nie chcą oddzielić kościoła od koryta? To słabo :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Rozcentralizowanie państwa jest świetnym pomysłem. Tylko bezmyślny kretyn porównuje to do rozbicia dzielnicowego albo totalny ignorant historyczny.

9 polubień

Doskonale. Im mniej państwa w państwie - tym lepiej dla obywateli. I mniej Kościoła również (w państwie, bo Kościół w kościele mi nie przeszkadza)

6 polubień

akurat mnie to nie dziwi, ze PiS sie skupia na ideologii - sprawy obyczajowe? dluga droga przed nami…
natomiast wzmocnienie roli samorzadow? to calkowicie niezgodne z doktryna “silnego panstwa” - maksymalnie scentralizowanego, duszacego jakakalwiek inicjatywe oddolna - jeden wodz, jedna partia i w sejmie przez aklamacje, jednoglosnie czy jednym glosem ??? :eyes: strach sie bac)

2 polubienia

To juz chyba tylko TVP moze byc az tak glupim medium by samorzadnosc nazywac rozbiciem dzielnicowym:))Czysty,dogmatyczny komunizm…

1 polubienie

Albo upolityczniony,cyniczny klamca,naszpikowany goebelsowskimi inklinacjami.

2 polubienia

Huehuehue

Polityki unikam, bo to bagno, ale zaskoczyło mnie jedno. Chcą zmienić konstytucję? A niby w jaki sposób? I co chcą zmienić?

2 polubienia

Fajnie by było, poza tą zmianą konstytucji, bo tu hm, zależy, jaka miałaby to być zmiana i w jaki sposób zrealizowana. Brzmi niepokojąco ogólnie.
Ale w ogóle, to może się w tym okazać być tyle prawdy, co w twierdzeniu, że, nie wiem, PiS zerwie konkordat, więc, jak dla mnie, na razie nie ma co komentować.

1 polubienie

Coś muszą wymęczyć w tym programie, więc sobie piszą. Od czasu expose Tuska w 2007, nie wierzę w ani jedną deklarację PO.

3 polubienia

Program PO odsunąć PIS od władzy. I tyle. Nie dziwie się że PIS rządzi

6 polubień

4 polubienia

A co jeszcze mają w programie?

O programie PO słyszało już wiele osób. Problem w tym, że jeszcze nikt go nie widział.
Nie wiem o czym grzmi TVP, bo nie oglądam telewizji, ale sam przedmiotowy “wyciek” to news z początku czerwca, więc ktoś chyba serwuje mocno odgrzewane kotlety.

1 polubienie