Słyszeliście o wzmożonej aktywności UFO nad Polską w 2019 roku?

Polecam kanał na YT, UFO ALARM który prezentuje różne dziwne obiekty na niebie zarejestrowane przez łowców ufo czy zwykłych obywateli. Na początku oglądając film poniżej, myślałem że to jakieś fejki, ale później jest to wszystko wytłumaczone więc wchodzi że coś na tym niebie musi być… Tylko co to jest?
przyjmując że nie są to samoloty, jakieś obiekty wojskowe czy fejki to co to może być?:rofl:

Na tym kanale jest jeszcze więcej filmów z ufo nad Polską.

Gdyby obca cywilizacja miała taką technologie, by podróżować między innymi układami słonecznymi, to raczej nie byliby tak głupi, by tutaj przylatywać by sobie polatac i ladowac w polu czy w lesie…

2 polubienia

To zapewne nadejście Antychrysta

2 polubienia

Tak. My najlepiej wiemy co obce cywilizacja chce czy może… Może właśnie my tego nie ogarniamy i tak sobie tłumaczymy a ufoludki się cieszą że naiwni ludzie są, bo mają się za mądrych i nigdy w nas nie uwierzą? Xd

2 polubienia

A miałem napisać, bez głupich komentarzy bez zapoznania się z tym. Xd

Bzdury, a większość jak i nie wszystkie tych “dowodów” to fake , dron, samolot lub jakieś ćwiczenia wojskowe. Z UFO się wyrasta

1 polubienie

Spodziewałem się takich komentarzy xd oczywiście nie są to drony ani żadne ćwiczenia wojskowe

Nie wierzy się we wszystko, co zobaczysz w necie.
Sprawdza się przynajmniej różne źródła.

3 polubienia

No to pisałem żeby pierwsze obejrzeć a nie komentować tylko na podstawie swojego myślenia… Argument nie wierz we wszystko na YT zawsze dobry… Dlatego nawet nie obejrzy tego i nigdy nie zmieni myślenia… Błędne kolo

Chcesz dowiedzieć się czegoś naprawdę ciekawego? Spójrz na awatar, jaki ma @czarny_rycerz i poszukaj informacji o tym obiekcie.

3 polubienia

Nie rozumiem… To takie żarty jak zwykle tak? Xd

Nie słyszałem, bo niby skąd. Cały nasz rząd jest infiltrowany przez UFO, to ukrywają prawdę. Tu macie rzadki przykład ufockich rytuałów. Jak widać są zwykli ufocy oraz ufo umysłowe… tzw “szaraki” od szarych i niebiesko szarych garniturów. Oprócz tego jest też kasta ufockich druidów :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Nie. Ten obiekt nazwano Czarny Rycerz i jego istnienie jest potwierdzone.

1 polubienie

Ta jasne :rofl:

2 polubienia

Hmmm🤣

nawet jeden zielony (oliwkowy) tam zagoscil?

1 polubienie

Nazwa zielone ludziki zobowiązuje. Ten zielony jest w stopniu nadSZYSZKOwnika :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ludzie sa bardzo zadufani w sobie.
Mielismy byc centrum wszechswiata,centrum galaktyki,wszystko mialo sie krecic wokol ziemi.
A tu sie okazalo,ze ziamia to mala zapyziala planeta,gdzies na obrzezavh wszechswiata.
Wiec co pozostalo,ano zaprzeczanie wszeliimi mozliwymi sposobaki,ze gdzies istnieje cywilizavja bardziej rozwinieta niz ziemska.
A jezeli juz by istnialamyo napewno by chciala zniewolic ziemian,musza byc agresywni,zadni krwi i bogactw,jak to przystalo na mniej inteligentnych od ziemian.
Bo przeciez gdyby ziemianie odkryli mniej rozwinieta cywilizacje,to zlupili by ja do cna.

3 polubienia

Sezon ogórkowy ogłaszam uroczyście za otwarty! :sweat_smile:

3 polubienia