W tym roku nie będzie sezonu ogórkowego, bo są wybory i każdego dnia Platforma i Wiosna popełniają jakieś zbrodnie do napiętnowania ![]()
W tym roku nie będzie sezonu ogórkowego, bo są wybory i każdego dnia Platforma i Wiosna popełniają jakieś zbrodnie do napiętnowania ![]()