Śniadanie na oddziale patologii depresji programistycznej, smaczne?

Ta zielona kupa to szpinak?
Pewnie bardzo zdrowe to Twoje śniadanko. Ja inne jadam: żółty ser, gotowane jajka, twarożki,pomidory, ogórkki szczypiorki. Śniadanie (o ile je w ogóle jem - bo najczęściej nie jem), to u mnie przeważnie kanapkowe jest. Tylko obiad i kolacja na talerzu.
Czy fajne?
Nie wiem. Pewnie tak.
Trudno mi powiedzieć, bo szpinak jadłam tylko raz w życiu. Skończyło się to dość…niefortunnie, więc nie było już powtórki z rozrywki.

3 polubienia

no z serek i jajkami i pomidorami i sczypiorkami to by lepsze już w ogóle było, że by nawet Kaczyński uspokoił się jakby to zjadł

2 polubienia

Miło mi, że porównujesz mnie z Kaczyńskim, ale nie ma takiej potrzeby. Zapewniam Cię, że jestem od niego wyższa, a więc zupełnie niepodobna :joy:

2 polubienia

Klawiature tesz jesz? :wink:

Ten szpinak (co prawda lubie) troche tak nieapetycznie wyglada…

Yaro przyznaje się do 167, ale to chyba w kapeluszu i na wysokim obcasie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

On nie może mieć aż 167, bo wygląda na mniejszego ode mnie, a ja mam 165. On ma najwyżej 162. Zresztą on kłamie tak, jak i jego premier, więc o czym my tu mówimy :joy:

2 polubienia

Antoni też jest niski, bo go widziałam kiedyś :lying_face:

1 polubienie

a ja Brauna widziałem to wyższy ode mnie ciut, ale moze buty wyzsze miał bo to na marszu niepodległości… na oko 187 cm w butach

1 polubienie

Ja niestety nie obracam się w tak eleganckich kręgach, więc ich nie widziałam z bliska.

2 polubienia

Ja się też nie obracałam. Stałam zadziwiona, jakie zjawisko widzę :joy:

Jest gdzieś tu temat o zjawiskach i skoro Antoni, to zjawisko, to koniecznie powinnaś o tym napisać :joy:

1 polubienie

Wygląda jak kupa osoby z problemami wątrobowymi.

Moze sie na starosc wykurczyl? Ja go widzialam jeszcze za komuny, zyrafa nie byl, ale kurdupel tez nie.
Jedzil po kosciolach, werbowal do KOR.

1 polubienie