Śniły mi sie dziś dojrzałe, słodkie owoce......

Konkretnie agrest! Owoce były naprawdę duże (wielkości śliwki) i pod przezroczysta skórką miały słodki sok, który po nagryzieniu spływał po brodzie. Ponieważ mam zdolności synestezyjne, odczuwałem we śnie smak tego soku. Pycha!
Co to znaczy, jak to zinterpretować?

2 polubienia

Wróży romans :sweat_smile: słodko-kwaśny ale soczysty i erekcję podczas podduszania :sweat_smile:

4 polubienia

Świńtucha! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Ojtam ojtam, ktoś by jeszcze uwierzył, że jesteś zgorszony :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 polubienia

Gdy we śnie jesz smaczny, dojrzały agrest , oznacza to, że wkrótce Twoje uczucie rozwinie się i zbudujesz z partnerem zgodny i udany związek.

3 polubienia

Oszczędzone miałeś skakanie po drzewach, np. za morwami, ale nie wszystko od razu. Jesteś na dobrej drodze do harmonijności.

2 polubienia

nie wiem? harmonijny sie robisz?
a w ogole to zaraz Cie oflaguje jako osobe niebezpieczna - wiesz kiedy ja ostatni raz agrest jadlam? :persevere:

3 polubienia

Widzisz prawie jestem wróżka :wink:

1 polubienie

To Ty nie wiedziałaś o tym, że jesteś wróżką? Nie…??? Ja tam od razu Cię rozgryzłam i wiedziałam z kim mam do czynienia!:wink:

1 polubienie

To znaczy że harmonik zacznie sprzedawać dżemy na targowisku.

3 polubienia

nie bedzie sprzedawac, sam zje

@harmonik w dzieciństwie obzeralem się morwami z drzewa które rosło przy moim domu. Do dziś mam ten smak w ustach…

1 polubienie

Kiedyś na początku mego drugiego związku, zdarzyło się, że, gdy wróciłem z roboty do domu, zastałem moją panią z dwiema koleżankami z pracy, które przy kawie z wypiekami na twarzach śledziły przedruk autentycznego sennika sumeryjskiego czy też asyryjskiego. Na widok mojej miny, moja towarzyszka już zaczęła przygotowywać się wstępnie do focha, tak na wszelki wypadek, bo znała mój stosunek do takich rewelacji.
Powstrzymałem się zatem przed wydaniem opinii, wziąłem tę książeczkę i najpierw rzuciłem okiem na wstęp, gdzie zapewniano, że to przedruk z tabliczek z jakichś wykopalisk. Super. No i z zaciekawieniem przeczytałem pierwszą stronę. Ryknąłem śmiechem. W pozycji na lilterę “a” było; autobus śnić

4 polubienia

@Bingola, przez naście lat pierze się dzieciom i młodzieży mózgi, że cywilizacja jest przejawem inteligencji ludzkiej, ale przy szerszych horyzontach nie da się ukryć, iż jest nieharmonijną patologią. Jeśli wszystko jest z przenikającego wszystko DUCHA, to Jego możliwości przekraczają ludzką wyobraźnię, i są harmonijną cudownością.

A ty co, @birbant? Autobusów Sumerom odmawiasz? Pradawne czasy obfitowały w cuda, o jakich… fizjologom się nie śniło! :rofl:

3 polubienia

To po mamusi :joy:

nic mi nie mowcie o sennikach - moja s.p. tesciowa dzien zaczynala nie od umycia zebow, a od lektury sennika - a miala ich kilkanascie.

1 polubienie

Nie wiem,co to znaczy,tylko na milosc boska,nie huduj harkonijnych swiatow,bo teyo juz jie zdzierze)))

1 polubienie

W sierpniu oczekuj bardzo dobrych wiadomości, super zrządzania losu, większej gotówki. Będziesz wniebowzięty. Owoce nie mają symboliki uczuciowej, odnoszą się raczej do urodzaju materialnego i ogólnego poczucia szczęśliwości.

1 polubienie

Interpretacja: wkrotce przysni Ci sie Kolega H.!:slight_smile:

2 polubienia