Spełniacie swoje marzenia?

Krótko mówiąc, w ostatnią sobotę, podczas Mistrzostw Świata Pure Elite które odbywały się w Londynie, startując w dwóch różnych kategoriach, udało mi się zająć dwa pierwsze miejsca :stuck_out_tongue_winking_eye:

15 polubień

Moje wielkie gratulacje!!!
Jesteś wielki!
Znam sie na 90% dyscyplin sportowych w stopniu wystarczającym do podejmowania dyskusji.W tym przypadku jednak,nie podjąłbym sie i chyba to rozumiesz.
Niemniej szanuje i"nosze na ramionach" zdobywców i zwyciezców.Oraz tych przegranych którzy WALCZĄ.
I masz racje,wtrącając w to marzenia.Wiem cos o tym,nie tylko od sportowej strony.Dla mnie,najwazniejsza strona życia. :slightly_smiling_face:

7 polubień

Dzięki kolego :grin::+1:

3 polubienia

Szczere i serdeczne gratulacje. Cieszę się z Tobą i dalszych sukcesów życzę.

6 polubień

Dzisiaj spelnilem moje malutkie marzenie.Takie marginalne ale jednak :innocent:
Oto udalo mi sie zdobyc plyte Amy Winehouse z 2011 roku,która z jakichs przyczyn,“omijała” mnie w sposob juz powoli irytujący…

5 polubień

Ale , że co? W deblu🙃

.congratulation.:muscle:

3 polubienia

wreszcie dobra informacja :slight_smile:
gratulacje :+1: :muscle:

4 polubienia

:facepunch::+1::muscle:

W deblu pojedynczym :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Dziękuje :relaxed:

Ogromny szacunek Kolego. Jestem dumny, że znam kogoś takiego jak Ty. Próbuję sobie wyobrazić, ile wysiłku i czasu coś takiego kosztuje. Gratuluję sukcesu i pozdrawiam.

5 polubień

Dzięki bardzo kolego… nic samo nie przychodzi, jak to mówią :grin::+1:

3 polubienia

Super, gratulacje!!!
A odpowiadając na pytanie,staram się, nie siedzę bezczynnie z założonymi rękoma,marzenia same się nie spełniają :))

4 polubienia

Dzięki…
Dokładnie…szczęściu trzeba pomóc :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Gratuluję, przede wszystkim pracy i wysiłku nad sobą. Nic łatwo czy samo nie przychodzi, częściej w bólach, wyrzeczeniach kosztem czegoś. Fajnie że większość ma cele i się realizuje. Dla jednego marzenia a dla innych porażki. Niewątpliwie będziesz dążyć po więcej byle mądrze i z głową

2 polubienia

Gratuluję. Mistrzostwo Świata - jesteś wielki.
Chciałam sprawdzić co to za dyscyplina sportowa, ale mój wujek pokazuje mi tylko buty Pure Elita.
Moje marzenia… wiele z nich spełniło, ale te nowe, …to ostatnio życie trochę je zweryfikowało :frowning: Popracuję nad nowymi, bardziej osiągalnymi marzeniami :slight_smile:

4 polubienia

:stuck_out_tongue_winking_eye::+1::+1::+1:

1 polubienie

Dzięki :stuck_out_tongue_winking_eye::+1: Kulturystytka/fitness/modeling

2 polubienia

Żyję normalnie bez marzeń, na nie życia nie starcza, bardziej pomagam innym niż sobie, tego życie mnie nauczyło, nie oczekując czegokolwiek w zamian. Dzieci zdrowe, każde pracuje, wnuczki mądre i ładne, ja się medycznie kontroluję i żyję

2 polubienia

Na szczęście to nie o takiej elicie mówił Kłamczyński :wink:

Serdeczne gratulacje!

A co do marzeń, staramy się je spełniać, chociaż z wiekiem coraz częściej tym marzeniem bywa święty spokój :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia