Śpicie?

Ja już nie śpię, ale od razu mnie podniosło na duchu, że Izrael zadziałał i nie ma już magazynu z dronami gdzieś tam w dole mapy.

2 polubienia

Wymysla, ale jak wróca. Tera zarobiony jezdem… :grin:

3 polubienia

Chyba nie śpię ale dokładnie jeszcze nie wiem.

2 polubienia

Zrób test. Uszczypnij się (ale tak bardzo mocno). Czujesz coś? To znaczy, że nie śpisz. No chyba, że nie masz siniaka, to by znaczyło, że boli Cię we śnie.

2 polubienia

Nie śpię a Ty Nunu?

1 polubienie

Sen jest odpoczynkiem wojownika. Kazdy kot to powie :joy_cat::wink:

2 polubienia

Za to Japończyk powie, że sen to część jena…
Teraz pytanie, co powie neko, czyli kot po japońsku… :thinking:

2 polubienia

Mam ksywke neko :wink:
Co prawda z przydomkiem xyz bo juz numery się skończyły,:joy_cat: a wtedy byly ograniczenia jesli chodzi o rejestracje w necie.
Fascynację Japonią jako kultura dość hermetyczną mam przerobioną, czego nie lubię to jak ktos usiluje mi podac nadgnila rybe w wodorostach. A sushi to niestety też ryż, ktory jadam w przypadkach biegunki. Czymś zwymiotowac trzeba.

2 polubienia

Ja tam sobie sushi czasem funduję… Kiedyś chciałem wymyślić nazwę mokshi dla własnej potrawy, chyba już ktoś to zrobił…
Ja tak mowie na groszek z majonezem. Ale nie każdy chce to jeść, więc jem sam :grin:

2 polubienia

Ikebana?

2 polubienia

Gdyby tu był jakiś IKE, to mógłby być w strachu…
Wtedy byśmy go mogli zapytac: Czemus sobie taki nick przyjął?

Ike Casillas? Czegos Cie kobitka nauczyla? Bramkarz lepszy od Tomaszewskiego, moim zdaniem. Ale to juz dwie rozne epoki gry. :joy_cat:

1 polubienie

Pełnej piwa wspak medyczne tocznia badania,
japoński sposób kwiatów układania…

@benasek już wie… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Już wiem, bo koty zgadly i mi rozwiązanie podały…

2 polubienia

Ja też wiem ze ikebana to nie bukiet :heart:

1 polubienie

Układanie kwiatów, to nie tylko bukiet. Ale mamy też bukiet zapachów win różnorakich i nie tylko… :stuck_out_tongue:

Bukiet jest slowem wytrychem :joy_cat: zapozyczonym o ile sie nie myle z francuskiego. A skąd oni to wzięli?

Drzewo oraz tytuł filmu o kosmicie,
to ułożenie kwiatów wyśmienicie. .

2 polubienia

Drzewo kojarzę, ale filmu nie

2 polubienia

Tytuł wynika z kontekstu. :grinning:

1 polubienie