Śpicie?

Obudziłeś się już? Wstajesz? No to witamy! :joy:

2 polubienia

Tak. Zmogło mnie wbrew mej woli po 1:00 w nocy

2 polubienia

No to jestem silniejsza od Ciebie, bo o pierwszej jeszcze czytałam. Mam taką głupią książkę (fantastyka) od której nie mogę się oderwać, ale już czytam drugi (i ostatni) tom, więc może? Chociaż… mam jej drugą (trzecią) książkę jeszcze. Jej, to znaczy tej samej autorki.

1 polubienie

Coz takiego Cie tak wciagnelo?

1 polubienie

Katarzyna Puzyńska “Chąśba” i “Sąpierz” - fantasy prasłowiańskie życie w starym świecie pełnym znanych nam z legend bogów (z Perunem włącznie i Marzanną i innych) i duszków dobrych i groźnych. A w drugiej “Sąpierz” przenikanie się częściowe starego świata ze współczesnym.
Ta następna książka to coś na pograniczu sagi i kryminału, ale może mnie wciągnąć, bo czasem wciąga mnie nie tylko treść ale i osobowość autora.
Puzyńska nie umie się streszczać. Właśnie zobaczyłam, że następna książka ma ponad 800 stron, a i te dwie też cienkie nie były :smiley:

2 polubienia

A to cos nowego dla mnie.
A ciekawosci poszukam, bo kobiet piszących sf to jak na lekarstwo, a Polek jeszcze mniej.

2 polubienia

Ona znana jest z kryminałów o Lipowie. To jej pierwsza fantastyka.

2 polubienia

Wlasnie zobaczylam, ze firmuje tez jakis 15 tom o Lipowie.

2 polubienia

Ja mam jeden z tomów o Lipowie, tak na próbę, bo nie wiem czy mnie wciągnie (kryminały nie zawsze mnie wciągają). Tu jest połączenie kryminału z sagą - zobaczę co to i czy mi podpasuje.

1 polubienie

Czy wy macie tylko przyjemności w żydziu i np. nie musicie prasować? :thinking: 800stron??? Prasowanie leży …może poprasuję tylko zwierzchu a to, co nie widac upchnę nogą gdzieś? Ale jak tamto poprasuję to będzie to drugie widać…

1 polubienie

Aż tak nie lubisz prasowania? :thinking:
A gotowanie? Podoba Ci się?

Nie 800 tylko więcej niż 800 :smiley:

2 polubienia

To już wolę prasowanie. :joy: …i sprzątanie. Jak Leon Zawodowiec. :sunglasses: Ostatni zryw człowieczeństwa: być czystym a wyprasowanym to już jakby luksus.

2 polubienia

Są audioksiążki, mozna prasowac i czytac😉

1 polubienie

3 polubienia

No śpijcie sobie słodko…się dziś urobiłam a zrobiłam nie tak wiele. :face_with_raised_eyebrow: :kissing_heart: :bed:

Dobranoc

1 polubienie

A ząbki umyles?

1 polubienie

Spóźniłam się na spanie. :face_with_raised_eyebrow: :bed: :kissing_heart:

2 polubienia

I co teraz będzie?
Łóżko się obrazi i nie wpuści Cię pod kołdrę? :joy:

2 polubienia

Też pomału szykuję się do spania ale mi się nie chce.O Nunu będę myślał przy zasypianiu to może zasnę …albo i nie :wink:
pixiz-14-11-2023-22-31-59

2 polubienia