Spoko jest ten komplet ?

Bluzeczka jest krótka i szeroka, przy delikatnych ruchach będzie widać tyci-tyci ciałka , uwierz mi , żaden szal tak nie ożywi jak to :))))

1 polubienie

wygląda jak worek. wybacz ale nie fajne.

Ale to ozywi cos innego @anon75849589
Przynajmniej u facetow :grin:

1 polubienie

No właśnie o tym piszę. Ja na ten komplecik patrzę oczami wyobraźni, wiem jak tyłeczek wygląda w jeansach i spodniach z lekkiego materiału. Malita coś tam ćwiczy, jest młoda, ciałko ma jędrne, w takich porteczkach każdy facet przodem ja puszczać będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jessu,co z wami dzisiaj,
Jedna o sledzikach w smietanie,druga o mlodych tyleczkach.
Chcecie mnie wykonczyc :grin:

2 polubienia

Pod śledziami się nie podpisuję, szczególnie w tak upalne dni. W ogóle, zjadłam może 3 kg przez cały swój żywot.

1 polubienie

Nie umiem zliczyc ile sledzi zjadlem,pewnie dziesiatki,jak nie setki kilogramow.
Uwielbialem sledzie w kazdej postaci

1 polubienie

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

1 polubienie

Ty nie wiesz co dobre. :grin:
A marynowane malze to zjadam caly sloik 250g,na jedno posiedzenie.:grin:

1 polubienie

I pokazuje worek

Nie znacie się :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A dla kogo się kobiety ubieracie? Dla facetów. Więc słuchanie innych kobiet to szukanie problemu :slight_smile:

1 polubienie

Dla faceta, to ja się rozbieram :slight_smile: Moich rad warto posłuchać, nigdy mnie zazdrość nie zaślepiła, dzięki mojej pomocy w stylizacji , dwie stare panny znalazły męża ( każda swojego) hahahaa

1 polubienie

Znamy sie,sam bym taka Malite przodem puscil.
o bym sie napatrzyl,to moje.:rofl:

2 polubienia

Podoba mi się to czerwone i to oliwkowe.
Przez Ciebie sobie przypomniałam, że zastanawiałam się, czy sobie w końcu nie znaleźć jakiejś sukienki, bo ostatnio jakoś polubiłam, a nie mam poza takimi wyjściowymi lub imprezowymi, może po 2 sztuki z każdej kategorii.
Ale ja się raczej udam na polowanie do lumpa :joy:

2 polubienia

Tam można trafić na super szmatki :)))

2 polubienia