Spoko jest ten komplet ?

Mam kilka ulubionych polskich firm, które szyją.
Jedna z nich to Jolmar.
Idę w sierpniu na 18 stkę chrześnicy i uwagi na to , że od lat chodzę tylko w sukienkach, postanowiłam iść…w spodniach :smile:
Nada się?
Jaki kolor Wam się najbardziej podoba ?
Czy odpuścić i założyć coś innego?

Uuuu… teraz zdałaś bardzo trudne pytanie. Głąb jestem i tuman z tego temata.

1polubienie

Czerwony

2polubienia

Też tak myślę :smile:

Nigdy bym czegoś takiego nie założyła ale dla wysokich, szczupłych i płaskich dziewczyn wydaje mi sie to bardzo ciekawe.

3polubienia

Nieeeeeeeee… :japanese_ogre:

1polubienie

Aha !
Czyli szukam czegoś innego !
;
:wink:

1polubienie

Ok .
Szukam kiecki :smile:

1polubienie

spodniumy wracaja do lask.

a pomyslow jak widac nie brakuje.

4polubienia

Ok. Ale sprawdź co to za materiał, żeby był jednak “oddychający” i zależy gdzie ta 18 tka i czy to impreza dla młodych czy dla wujków i ciotek.
A z kolorów, które tam są, to czerwień najlepsza.

2polubienia

Tak, też bym wolała spodnium.
W zeszłym roku na weselu wiedziałam piękne spodnium na znajomej, dość że było we wzory to nadal eleganckie.

1polubienie

Ta zielen jest zarabista…

3polubienia

Mi też najbardziej podoba się kolor khaki, fason bardzo w moim guście , ale nie dla mnie on, nie te nogi, nie ta figura.

2polubienia

Zdecydowanie malinowy !
Niestety nie dla mnie, ale ta szczuplutka modelka wygląda w nim świetnie :slight_smile:

1polubienie

Spokojnie @anon75849589 u mnie tez spodnie letnie,ale dupa jeszcze zimowa :grin:
Do tego kompletu proponuje bialy szal.

2polubienia

Jaki szal ? To ma być imprezka z okazji 18-tki , pochylać, potańczyć i inne takie na P :stuck_out_tongue:

1polubienie

Cienki lekki szal,cos w tym stylu

1polubienie

Nie, nie do tego kompletu :yum:

1polubienie

Bialy,nie ten kolor,troche by wszystko ozywil.

Fajne.
Pod warunkiem ze osoba nie wyglada jak…Angielka :smiley:[czyli 30-40 kilo nadwagi]
Co do firm…Z niczym nie flirtuje specjalnie ale sa takie 2-3 ktore lubie.Niestety nie mam pamieci do nazw.Jedna,angielska,ma fantastyczne t-shirty,niestety drogie…Pull and Bear,to z pewnoscia to!A ten drugi jakos na S…

1polubienie