Spoko jest ten komplet ?

Mam kilka ulubionych polskich firm, które szyją.
Jedna z nich to Jolmar.
Idę w sierpniu na 18 stkę chrześnicy i uwagi na to , że od lat chodzę tylko w sukienkach, postanowiłam iść…w spodniach :smile:
Nada się?
Jaki kolor Wam się najbardziej podoba ?
Czy odpuścić i założyć coś innego?

Uuuu… teraz zdałaś bardzo trudne pytanie. Głąb jestem i tuman z tego temata.

1 polubienie

Czerwony

2 polubienia

Też tak myślę :smile:

Nigdy bym czegoś takiego nie założyła ale dla wysokich, szczupłych i płaskich dziewczyn wydaje mi sie to bardzo ciekawe.

3 polubienia

Nieeeeeeeee… :japanese_ogre:

1 polubienie

Aha !
Czyli szukam czegoś innego !
;
:wink:

1 polubienie

Ok .
Szukam kiecki :smile:

1 polubienie

spodniumy wracaja do lask.


a pomyslow jak widac nie brakuje.

4 polubienia

Ok. Ale sprawdź co to za materiał, żeby był jednak “oddychający” i zależy gdzie ta 18 tka i czy to impreza dla młodych czy dla wujków i ciotek.
A z kolorów, które tam są, to czerwień najlepsza.

2 polubienia

Tak, też bym wolała spodnium.
W zeszłym roku na weselu wiedziałam piękne spodnium na znajomej, dość że było we wzory to nadal eleganckie.

1 polubienie

Ta zielen jest zarabista…

3 polubienia

Mi też najbardziej podoba się kolor khaki, fason bardzo w moim guście , ale nie dla mnie on, nie te nogi, nie ta figura.

2 polubienia

Zdecydowanie malinowy !
Niestety nie dla mnie, ale ta szczuplutka modelka wygląda w nim świetnie :slight_smile:

1 polubienie

Spokojnie @anon75849589 u mnie tez spodnie letnie,ale dupa jeszcze zimowa :grin:
Do tego kompletu proponuje bialy szal.

2 polubienia

Jaki szal ? To ma być imprezka z okazji 18-tki , pochylać, potańczyć i inne takie na P :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Cienki lekki szal,cos w tym stylu

1 polubienie

Nie, nie do tego kompletu :yum:

1 polubienie

Bialy,nie ten kolor,troche by wszystko ozywil.

Fajne.
Pod warunkiem ze osoba nie wyglada jak…Angielka :smiley:[czyli 30-40 kilo nadwagi]
Co do firm…Z niczym nie flirtuje specjalnie ale sa takie 2-3 ktore lubie.Niestety nie mam pamieci do nazw.Jedna,angielska,ma fantastyczne t-shirty,niestety drogie…Pull and Bear,to z pewnoscia to!A ten drugi jakos na S…

1 polubienie