Spytam raz jeszcze bo to trwa...I trwa...I trwa

Zmiany to byly jakbyś zobaczył na zegarku 666 :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Przestaw sobie zegarek na troche inna godzine i minute… ciekawe czy wtedy ci przejdzie :rofl: Jezeli nie to dziwne xd
Albo moze wtedy bedziesz zauwazal godzine zmienioną o róznice zmiany :rofl:

To zupełnie nie tak.Przeczytałem bo lubię akurat tego kolegi opinie,temat jest mój i ciekaw ogólnie rzecz biorąc jestem ktos miewal z tym styczność.Do jutra mi przejdzie…
Ale by samemu wchodzić bez powodu na takie tematy w sieci…Przenigdy!

1 polubienie

Co Ty kombinujesz???Zegarek jest po to by pokazywać czas więc po co mam przestawiać???

1 polubienie

O ja zwykle gdy spać się wybieram też widzę. 22.22.

A czasem w dzień wolny 11.11.

1 polubienie

Kiedyś przez cały weekend, 3 dni w sumie, zawsze będąc przy laptopie trafiałem wzrokiem na godzinę 21.13. Ze dwa lub trzy miesiące temu. I tak przez dwa kolejne weekendy. Byłbym o tym zapomniał, ale to pytanie przypomniało mi o tym.

Kiedy jeszcze pracowałem, to na nawigacji najczęściej pojawiała się liczba 13 km przy dojeździe do celu. .

2 polubienia

U mnie to jednak trwa lata.Dluugie lata…

2 polubienia

Za mną “chodzi” siódemka. W każdym adresie ją mam.

Kiedyś grałem z “7” na koszulce.Ale potem wybrałem"8"

1 polubienie

Kiedyś miałam nawał siódemek w adresie, bo nr 57/57 a piętro? Oczywiście siódme. To jak mieszkałam w Inowrocławiu. :smiley:

1 polubienie

Ponad pół życia mieszkałem na 2 pietrze pod no.7

1 polubienie

No ale to było stałe, a ja miałam sporo przeprowadzek i zawsze była ta siódemka. Pod każdziusieńkim moim adresem była. Jako dzieciak mieszkałam pod czterema adresami i jako dorosła pod czterema. I zawsze była siódemka w adresie. :smile:

2 polubienia

No to szczęściara byłaś,wedle niepisanych wierzeń…

1 polubienie

Szczerze? Nie mam powodów do narzekań. Gdybym miała powtórzyć swoje życie, to prawie niczego bym nie zmieniała. Nie było mi źle.

1 polubienie

Chyba liczby i cyfry nie mają znaczenia ale na wszelki wypadek(gdyby miały jednak) idę poczytać o numerologii :smiley:

3 polubienia

Zero nabiera znaczenia tylko w towarzystwie innych cyfr. :wink:

1 polubienie

Lub gdy sie gada o celebrytach :joy:

1 polubienie

I te wieczne 18lat na karku :joy:

I niektorych politykach. :stuck_out_tongue_winking_eye::joy_cat:

1 polubienie

Jak durne pytanie to i odpowiedź taka sama …
W takie rzeczy to się dzieci z podstawówki bawią ,ale skoro wszyscy chcą być MŁODZIENIASZKAMI…
image

1 polubienie