Spytam raz jeszcze bo to trwa...I trwa...I trwa

Robię to co robię,jestem tu,jestem tam…
A kiedy spoglądam na zegarek wieczorem,niemal zawsze widzę…22.22…I dzisiaj,tak jak wczoraj,znowu!
Mam dokladnie tam gdzie słońce nie dochodzi,wszelkie gusła.Ale zawsze wtedy gdy coś sie zdarza nie raz i nie dwa,człowiek zadaje sobie pytanie,o co chodzi.Czyż nie?
A może po prostu zignorować?
Nie jest to przekaz z kosmosu i jesli ktoś tak kombinuje,niech założy osobny wątek :thinking:

2 polubienia

Cytując klasyka:“Są na tym świecie rzeczy,które się fizjologom nie śniły” :smirk:

4 polubienia

Ech…Juz widzę ze nic sie nie dowiem :smiling_face:

2 polubienia

Mnie kiedyś kot budził równo o 3:00, a to ponoć godzina szatana :smiling_imp:

Czyżby?Pierwsze slyszę… :thinking:

2 polubienia

Jakiś “zegar biologiczny” na tę właśnie godzinę wyrobił się w Tobie. I teraz, gdy już to zauważyłeś, tym bardziej będziesz zerkał na zegarek o tej właśnie porze. Twój umysł (podświadomość) właśnie zanotował, że 22,22, to pora zerknięcia na zegarek :wink:

4 polubienia

I to jest jedyna logiczna,jak mi sie wydaje,odpowiedz.To trwa juz lata całe i nic innego mi do głowy nie przyszło.
Oczywiście można"filozofować" że to np. ostrzeżenie co do przyszłości która może sie wydarzyć o tej godzinie ale…sorry. :joy:To takie myślowe disco polo na gruncie nie cierpianej przeze mnie fantasy…

3 polubienia

Te dwójki były niedawno jakoś tak postrzegane “przepowiedniowo”, ale jakoś mi trudno w to uwierzyć. nawet jeśli bym chciała (a wcale nie chcę).
A co do wypowiedzi Kol. Daniela o godzinie szatana, to czytałam już 2 razy na różnych portalach, że jest to od 3 do 4.00 i że wtedy szatan pod różnymi postaciami straszy lub kusi. I tak w to nie wierzę, bo gdybym uwierzyła, to musiałabym się bać, a nie lubię się bać. Wchodzę czasem na różne stronki, gdzie są “czary mary. duchy i zaklęcia” ale traktuję to wyłącznie rozrywkowo i “ciekawostkowo”.

3 polubienia

Cóż…Na żadne stronki nie wchodzę i jest to chyba ostatnia rzecz jaką bym zrobił,otwierając lap topa…
Tak sie jednak składa ze często pracuję o tej porze i jesli coś zauważyłem to…senność. :joy:

1 polubienie

Ja wchodzę wszędzie, gdzie chociaż jeden wyraz mnie zaciekawi. Czasem potrzebuję rozrywki, a nie tylko wiedzy. A nie mam zbyt silnej psychicznej ochrony samej siebie przed różnego rodzaju “straszakam”, więc potem się boję jak się głupot naczytam. Praktycznie nie oglądam telewizji, tylko czasem jakieś głupotki włączam, gdy mi się nie chce spać. Są to najczęściej “starożytni kosmici” na History2. Naoglądam się czasem lub nasłucham o jakichś rytualnych śmierciach czy spożywaniu krwi i potem, gdy czasem w nocy chcę skorzystać z toalety, to mam takiego stracha, że mi chyba kiedyś serducho wyskoczy. :smiley:

22:22?
Masz kogoś komu się podobasz?
Albo ktoś Tobie się podoba ,ale nic z tego nie wynika ponadto?
Takie normalne ludzkie bytowanie…
image

3 polubienia

https://znaczeniegodzin.pl/22-22-znaczenie-godzin/

1 polubienie

Nas tez kot budzil tej samej godzinie.
Sprawa sie wyjaśniła - blisko lotniska, samoloty mają swoje godzimy startu. O tej porze po mocnej przerwie uruchamiano systemy i urzadzenia odstraszajace ptaki.
Dźwięk, ktorego nie slyszelismy, ale kot owszem.

@collins02 czy ta 22:22 to w tym samym miejcu, czy bez wzgledu hdzie przebywasz?

Co to u licha,wszystko do kupy,ma być??? :roll_eyes:

Bez względu…Praca,dom a nawet samolot kiedyś…

Zaskakująco ciekawe.Nie wszystko mi sie zgadza ale…przynajmniej raz doczytałem do końca coś co przypomina horoskop :innocent:

2 polubienia

Mi się czesto zdarza zobaczyć 4 identyczne cyfry na wyswietlaczu, ale nie zawsze te same.
Moze po prostu zwracasz uwagę tylko na 2 z jakiegoś podświadomego powodu?

1 polubienie

Na to to juz Ci nie odpowiem…Ale nie przypominam sobie w ogóle 4 trójek ani piątek…Ani chyba nic podobnego.

1 polubienie

To zły znak.
Widzę zmiany :wink:

Teraz sam widzisz, że nie zawsze czyta się to, co się uważa za mądre czy słuszne. Czasem takie właśnie głupotki wciągną i się je czyta. Nie wierzy się w nie, ale w głowie zwykle jakieś strzępy informacji jednak zostają.

1 polubienie