Ssanie w kieszeni

No nie wiem…Przeslania mozna sie dopatrywac niczym w “Zolnierzach z Westerplatte”,Galczynskiego.Jesli ktos oczywiscie tak chce…
Natomiast sorry ale pomijajac rozmach i najwyrazniej,mozliwosc nie liczenia sie z kosztami,“artysta” wykonal cos co cmentarni kamieniarze robia na codzien.I ja tego sztuka nie nazwe.

2 polubienia

Mam dodatkowe spostrzeżenie. Mianowicie takie, że teraz w Polsce jest raj dla przestępców, jako, że policja zajęta jest czymś innym, niż tym, za co jej naród płaci.

4 polubienia

Bydłem nazywam ludzi którzy na to zasługują a którzy zawsze znajdą się w każdym proteście… Nie uważam że na proteście kobiet większość ludzi to jakieś bydło… A w wypowiedzi wyżej, chodziło mi ogólnie o bydło na ulicy, niekoniecznie na tych protestach.

Bydło na ulicy jest w Indiach, tzw… święte krowy.

Nie ze wszystkim się zgadzam z protestującymi kobietami, ale w większości tak. Nie jestem fanem Tuska. Ale argumentowanie, że za Tuska, że ofe, że Merkel itd…, jest, jak najłagodniej określając, bardzo niepoważne.

3 polubienia

Adam Mickiewicz PAN TADEUSZ
czyli ostatni zajazd na Litwie.
Historia szlachecka z r. 1811-1812
we dwunastu księgach wierszem.

Księga VII Rada, wers 503.

1 polubienie

Celnie…

1 polubienie

Z tym spostrzeżeniem w pełni się zgadzam. “Zawodowi przestępcy” do głupich nie należą, więc pewnie już dawno wykorzystywali miesięcznice smoleńskie a teraz czas zawirowań ulicznych do swoich celów. Tylko że nie doczekamy się opublikowania danych statystycznych na ten temat.

1 polubienie

Nie doczekamy, ponieważ prasa rządowa od dawna naśladuje tę z PRL.

1 polubienie

niecelnie, nie byla to moja ulubiona lektura (zreszta calosc przeczytalam dopiero po maturze i potem trzy dni mowilam trzynastozgloskowcem :wink: ) - podpowiedz… :innocent:

2 polubienia

Im bardziej zaglądał w głąb garnuszka tym bardziej widział że już nie ma ani trochę miodu - to Kubuś Puchatek.
Im bardziej oglądam to coś na środku wielkiego placu tym mniej rozumiem co to jest i co tam robi - to jest to czarne na zdjęciu.

3 polubienia

Ja przeczytałem dopiero z szóstym krzyżykiem na karku. I bardzo mi się podobał.
Podpowiedzi nie będzie, niech szuka jeśli chce wiedzieć kim jest.
A dla Ciebie: Maćko nad Maćkami.

1 polubienie

To jest drogi Antykwo… bezpośrednie przesłanie tego rządu. Nieważne w którą stronę, nieważne po co… byle się wdrapać na górę

3 polubienia

W teorii miały być symboliczne schody by załadować ekipę rządową na pokład samolotu TU 154, w praktyce wyszły schody do nieba

2 polubienia

Rzekłeś.

1 polubienie

Jakubowa drabina miała więcej szczebli i też nie sięgnęła.

3 polubienia

Jak - UB - o w a - drab - Ina…

:crazy_face:

5 polubień

draby to tam tylko w ochronie.

3 polubienia

Oni też celu nie osiągneli

2 polubienia