Stones...The Rolling Stones

Hackney diamonds…
Posluchałem…Parę razy podskoczyłem
ale …cieszę się że nie wydałem na nich tzw.full price.
Dobra płyta.
Ale to wszystko.

1 polubienie

Pochwalę się, że dziś od córki dostałem 10 płyt z muzyką lat 50 i 60 z tuzami tamtych czasów. Będzie co słuchać w aucie, jak do Polski jechał będę i nie tylko. Zacznę od Brendy Lee.

2 polubienia

Gwiazdy kina masz w pakiecie :innocent:
W tym moja absolutnie ulubione zdjęcie Roberta Redforda

1 polubienie

Dzięki. Jej głos od kiedy go usłyszałem zawsze mnie urzekał i pociągał, i nic nie wskazuje na to, by to się zmieniło.
A tak w ogóle, to mam wielką słabość to tamtej muzycznej epoki. Nie od lat młodości mej, ale od czasu gdy przekroczyłem trzydziestkę.

1 polubienie

Czas,prócz przelomu lat 60/70,najbardziej twórczy…
The Beatles zastapili chłopaków pod krawatami [Pat Boone] a potem już poszło lawinowo

1 polubienie

Tak.

Złapałem mecz Polski z Dominikaną w siatkówkę i tam się przerzucam.

29:29…Oliwka,nie wybaczyłbym Ci tego…

Stysiak potworze!!!
Jesteeś JEDYNA!!!

Blok Jurczyk zakończyła seta. 33:31. Przejdźmy pod właściwe pytanie.

1 polubienie

I ciekawi goście

Elton,Lady Gaga,Paul Mc Cartney I Stevie Wonder…Ale sa tez i starzy stonesi jak bill Wyman i Charlie Watts…
Kilka piosenek[ chyba 3] pochodzi z czasów przedpandemicznych…

ja tu niezły spam widzę - proszę kolegów😁.
W takim temacie też coś wypada dorzucić. Sa nadal dla mnie odkryciem i jeszcze nie wyczerpaną studnią.
Ich płyta? Można sie rozwodzić ze w tym wieku, że panowie grają lub że powinni dać se luz. Myslę ze płyta broni się sama.
Czy jest dobra, czy wybitna? Cóż, napisali tyle… Dzis są legendą -Żywą i nadal się bawią a nas przy tym
.

2 polubienia

?
Gdzie widzisz ten sam?
Wiek Stonesow nigdy nie dotyczył…Zreszta trudno podać przykład renomowanego muzyka który wraz z wiekiem,mialby grać gorzej…
Może nagrywać gorsze płyty,moze mu głosu zabraknąć lub może nie komponować jak za najlepszych lat.Ale raczej nie zapomina jak się gra.

1 polubienie

Koledze zdaje die chodzi, ze tu nie tylko o Rolling Stones mowa?

1 polubienie