Strach/lęk przed utratą partnera - doświadczacie?

@collins02 Z drugiej strony ludzie w takich związkach niemalżeńskich mogą ze sobą żyć zgodnie latami, a nawet całe życie, co nie wszystkim małżeństwom się udaje…

1 polubienie

W życiu na nic nie ma dożywotniej gwarancji, jedyna rzecz jakiej możemy być pewni to smierć :grin:. Co do pytania… Nie, nie boje się aczkolwiek nie byłbym z tego zadowolony. Znaleźć partnera z którym wytrzyma się przez większość swojego zycia nie jest łatwo, samo dopasowanie się może trwać bardzo długo bo życie codzienne to nie tylko radosne i szczęśliwe chwile ale także problemy czy odmienne opinie na różne tematy

4 polubienia

Kolega zapomniał o podatkach.

4 polubienia

To akurat można uniknąć nie pracując :joy::joy:

1 polubienie

Ale nie unikniesz, kupując.

3 polubienia

Trzeba kraść a ja Cię złapią to pójdziesz do więzienia a tam już pieniądze płyną w druga stronę - od państwa do podatnika :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

No tak. Najkorzystniej wtedy dożywotkę załapać. :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

Sa takie strefy gdzie podatkow sie nie płaci.Sam nie płaciłem przez kilka lat bo firma byla zarejestrowana na Guernsey…
Kiedys bylo glosno o kanadyjskiej Manitobie gdzie…zlikwidowano podatek dochodowy.Jak to zwykle u nas,cos powiedziano ale rozwiniecia czy ciągu dalszego nie uświadczysz wiec raczej zweryfikowac to moze jedynie nasz szeryf.

2 polubienia

Raczej się tego nie boje. Nie chciałabym oczywiście by taka sytuacja się zdarzyła, ale o tym nie myślę.

2 polubienia