Straszne wieści

Ruskie ostatnio też coś wywierciły… :wink:

1 polubienie

Górnictwo jednak ma się dobrze…
A na Ziemi jeszcze TYLE SKARBÓW do odkrycia podobno.

1 polubienie

Jakos nie mialabym zaufania.
A kwadratowe pomidory hodowane hydroponicznie przez Japonczykow to w TV widzialam w latach 90.

1 polubienie

Ale oni wiercili w lodzie :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

W jeziorze Wostok dowiercili się do wody (przewiercili się przez prawie 4km lodu) i odkryli jakieś dotąd nieznane mikroorganizmy z tego co pamiętam.

3 polubienia

Na Antarktydzie ponoc mieli taki zamiar, ale nie ryzykowali jeszcze, no i koszty za duze. Diabli wiedza co tam sie zachowalo. Zamiast ptasiej grypy pojawi sie dinozaurza? :duck::t_rex:

4 polubienia

:rofl: :rofl: :rofl:

No i jeszcze te KOSMICZNE ORGANIZMY.
Za każdym razem coś nowego przylatuje,
a Wy nie wierzycie w UFO …

3 polubienia

Zasadniczo te kosmiczne niekoniecznie musza byc grozne, dla nich mozemy byc nieprzydatni. Wiekszosc wirusow jest wyspecjalizowana w atakowaniu konkretnych gatunkow zywicieli. Grozne sa mutacje powstajace na styku

3 polubienia

Dlatego pytanie wcale nie jest takie podszyte śmiechem,
mnie zrobiło się STRASZNO przez chwilę,
mam wyobraźnię i jako zestresowana osoba łatwiej podlegam wizjom apokalipsy…
image

1 polubienie

Ostatni wylot wahadłowca z USA doprowadził do niekontrolowanej wysyłki w kosmos kilku bakterii - w tym grypy od chorego pracownika pracującego przy starcie. Misję zawrócona na ziemie by sprawdzić co i jak, niemniej astronauci już byli co nieco poza statkiem w terenie. Tak więc ktoś w kosmosie dostał gratis kilka bakterii różnego typu z ziemi. Wykryto to dopiero gdy procedury były zaostrzone bo bakterie kilka razy odbyły podroż wahadłowcem bez kwarantanny. Tyle wyczytałem kilka lat temu gdy program lotów zawieszono do wyciszenia sprawy

1 polubienie

grypa to wirusy.
a w przestrzeni kosmicznej dlugo nie pociagna, promieniowanie je zniszczy.
choc cos mi sie o uszy obilo, ze wlasnie Chinczycy wysylali na orbite partie nasion i zarodnikow i nawet niektore mutacje powstajace pod wplywem promieniowania kosmicznego byly obiecujace. cholera wie, moze i przy okazji jakims wirusom tez sie dostalo i te mutacje tylko tlumacza warunkami ziemskimi? a to efekty niekoniecznie udanych eksperymentow?

3 polubienia

A to nie są świeczki zapachowe???

Rozmiar 6XL.?:rofl:

1 polubienie

Żeby starczyły na długo… :rofl: