Suweren przyszedł na kontrolę do Szpitala Miejskiego w Toruniu

i potwierdził moje tezy o gigantycznym oszukiwaniu Narodu Polskiego przez pisowskie kanalie, bo sale i łóżka covidowe były całkiem puste, personel nie nosił maseczek, najwyraźniej wiedząc, że żadnej pandemii nie ma, bo jest tylko niewyobrażalne oszustwo. Teraz bardziej mi wierzycie, że ta cała medycyna, to zgraja oszustów, kanalii, zbrodniarzy?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Zero komentarzy i odpowiedzi, jakby Użytkownicy nie rozumieli, kto to jest Suweren, a jest to Naród Niepodległy.

Haha… Dokładnie… Ile jest takich filmów na yt z pustymi szpitalami i lekarzami bez masek którzy nie potrafią odpowiedzieć co jest grane… I jak tu w to wszystko wierzyć

1 polubienie

Ty jesteś pewien że w szpitalu miejskim są łóżka covidowe? Bo Polskie wymysły na to nie pozwalają. Musi być cały szpital przekształcony na covidowy

Jestem u siebie w szpitalu, w moim państwie i nikt mi tu nie będzie mówił, gdzie ja mogę wchodzić, a gdzie nie - mówił mężczyzna z nagrania. Grupa wybrała się do placówki celem “udowodnienia”, że nikt nie choruje, a pandemia koronawirusa to fikcja, jednak na sam oddział covidowy finalnie nie odważyła się wejść.

2 polubienia

Tam Bóg czuwa. Lux veritatis.

Jak bym miał twoją uważność, to pewnie poszedłbym się utopić

Doczytałeś? nie weszli na oddział covid i to oni nie mieli maseczek.

Filmik pokazuje, że w tym szpitalu był duży oddział covidowy, i że p. pielęgniarka nie miała maseczki ani innego stroju zabezpieczającego, i że większość łóżek była pusta. Dla myślących nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ta pandemia to jedno wielkie oszustwo, a także zbrodnia na Narodzie Polskim.

To gdzie na tym oddziale covidowym respiratory? Gdzie monitory? A widziałeś chwilę jak weszli na odział covid? Ja widziałem ze się cofnęli na widok napisu. A że pielęgniarki w pokoju pielęgniarek są bez maseczek… no są ludzie którzy olewają.

1 polubienie

To gdzie spotkali tę pielęgniarkę bez maseczki - na Księżycu “A pani tak się nie boi przebywać na oddziale covidowym bez maseczki?”

Nie było tam respiratorów i monitorów ani lekarzy, bo ta cała pandemia to ściema, więc są niepotrzebne, a tam gdzie są, to tylko na pokaz, aby ogłupiać naiwnych i słabo myślących.

na oddział covin nie weszli. Zawrócili przed drzwiami. A panią bez maseczki spotkali na neurologii.

1 polubienie

Dajesz się ogłupiać. A wiesz, że są miliony Polek i Polaków, co się nie dają ogłupiać. Pewnie nie wiesz, i myślisz, że należę do nielicznych koronasceptyków, antycovidowców.