Świeckie tradycje

Jakie znacie świeckie tradycje? Ja na przykład pamiętam, że w czasach ZSRR, nowożeńcy składali kwiaty w mauzoleum Lenina…

kw

2 polubienia

O w mordę jeża…

2 polubienia

To juz rozumiem czemu Kurski ubral sie na slub jak na pogrzeb…

3 polubienia

Mnie to zastanawia w ilu ceremoniach takich dziewic i prawiczków z odzysku brał pan prezes. Martusia, to pierwsza wtórna dziewica, której lud Polski nie zauważa, Kurwski drugi, może jeszcze jakaś z kręgów prezesa nie konsumował małżeństwa i odstawiał wielokrotne niepokalane poczęcie???

1 polubienie

Marcie zamiast błonki wszyli suwak…

2 polubienia

nie wiem, ale borac pod uwage ilu rozwodnikow jest w otoczeniu prezesa i do tego z drugimi zonami? tyle, ze moze nie robili z tego takiej szopki jak Kurski, bo ten poszedl po bandzie.
Martusia to w ogole kuriozum kanoniczne.

2 polubienia

Marta to typowy 3 workowiec. Nakładasz przed sexem papierową torbę jej:) , sobie jak by jej spadła i na koniec psu bo jak jej spadnie to straci szacunek do pana :slight_smile:

Zamilcz, gorszy sorcie. Martusia będzie ogłoszona świętą i spocznie w przynależnym miejscu na Wawelu. :wink:

2 polubienia

Aczkolwiek zainwestował bym w te torby jak by mi karierę zapewniła
:stuck_out_tongue:

2 polubienia

:face_vomiting: :face_vomiting: :face_vomiting:

3 polubienia

Stary zawsze może cię głowa boleć

2 polubienia

daj spokoj, czy ona jako dziecko wybierala w jakim srodowisku sie bedzie wychowywac? nie zna innych wzorcow.

1 polubienie

Przecież Martusia się taka ładna ostatnio zrobiła… ( salony kosmetyczne odwiedza?) a błonkę można zrekonstruować…

1 polubienie

wytrenowana, zadowolona (moze niekoniecznie z poczynan stryjka,
ona az tak glupia nie jest, zeby nie wiedziec, ze postepoewanie prezesa niszczy wizerunek jej rodzicow)
tym razem jednak Marty bede bronic - jesli po trzecim malzenstwie nie odrzuci “pomocnej reki” kopii genetycznej swojego ojca to bedzie mi jej tylko zal

2 polubienia