Święcone paliwo

1 polubienie

Jak Bog chce kogos pokarac to mu rozum odbiera…

5 polubień

Byłem świadkiem święcenia włazów do studzienek ściekowych, więc nic mnie już nie zdziwi.

4 polubienia

Obok w kraju na wojnie za kraj ludzie giną a u nas w polityce ciągiem wygłupy :confused:

4 polubienia

Bo my od setek lat klęczymy i płaczemy pod pomnikami zamiast działać

2 polubienia

4 lata temu w innym zakładzie mieliśmy remont przepompowni ścieków z 3 wiosek. 3 miejskie autobusy pozwoziły ludzi z wiosek na jej poświęcenie w gołym polu - była msza, taca poszła w ruch niby na wodociąg i gaz w rurach równolegle do wsi, a poszła na dach miedziany w kościele, Ludzie do dziś wiercą sobie studnie kołowroty by mieć wodę - podobnie jak gaz butlowy i żyć w cywilizacji, w środku powieszony i poświęcony krzyż, pamiątkowe zdjęcia z sołtysami. Ksiądz skasował więcej niż firma za całą robotę. Wyzysk w biały dzień

3 polubienia

Wszystko należy dotknąć wodą Pana

1 polubienie

Widziałam wywiad z ukraińską kobietą, która mówiła o tym, jak bała się, że zginie wioząc pomoc obcym dzieciom. Mówiła, że jej dzieci chociaż były w cieple, nakarmione i zaopiekowane a tamtym pomagała, bo chociaż obce to było jej ich szkola, że siedzą w piwnicach i nie wiedzą, czy przeżyją.
U nas Konferencja Episkopatu Polski zajmuje się głupotami tak jak ci święcący McDonalda.

2 polubienia

Nie ma obcych dzieci !. One są nasze, wasze jak jest empatia - moje, twoje itd. Ostatni pobyt w DD w Ścinawie pamiętam jak by to było wczoraj

1 polubienie

To masz pewnosc, ze tego psa zmielonego z budą i łańcuchem popitego poświęconą colą light strawisz z błogosławieństwem bożym.

3 polubienia