Święta inkwizycja

1 polubienie

Brak słów. Ktoś jeszcze słucha tej czarnej mafii?

4 polubienia

Łaskawca sie znalazł. Ciekawe jak kolejne stopnie hierarchii kościelnej maja się do stadiów mniej lub bardziej zaawansowanej choroby psychicznej?

2 polubienia

Powiedzenie “Jezus był pierwszym komunistą” zaczyna nabierać nowego znaczenia :confused:

2 polubienia

Widziałam to już, widzę, że AbOrToWaNe PłOdY w SzCzEpIoNkACh zostały reaktywowane. Ale z 2 strony podoba mi się, jak KK sam kopie pod sobą dołki i zamiast zacząć dbać o PR, rozpędza się coraz bardziej :smirk:

4 polubienia

Może nie komunistom a komunistą?
Nie sadze, Jezus mial tyle wspólnego z komunizmem co Ty z ostatnim cesarzem chińskim.

3 polubienia

Chodziło mi o to, że PiS chce wywołać w nas wszystkich obrzydzenie do Kościoła, a więc komuna 2.0. się kłania :thinking:

Co PiS kombinuje to sam diabeł nie dojdzie.

1 polubienie

Nie wiem jak mogą być aż tak głupi, żeby tego nie widzieć … Ale to nie mój problem. Jezus mówił, że wielu kapłanów nie będzie wierzyć w Boga i że należy się takich kapłanów strzec…

1 polubienie

We Francji dzisiaj już ponad 100 tysięcy zgonów spowodowanych COVID-19, a Oni takie cyrki odwalają …

Co Jezus mówił, a co tradycja wkłada Mu w usta to dwie odrębne sprawy.
Podobnie jak Mahometem mamy do czynienia z przekazem ustnym, mniej lub bardziej świadomie zniekształconym.
Co do analfabetyzmu obydwu prorokow zdania sa podzielone, ale na pewno ich akolici i wyznawcy w znakomitej większości takowymi byli.

2 polubienia

Sugerujesz że z innego powodu Faryzeusze się go pozbyli poprzez ukrzyżowanie ?

To byly gorące czasy…
A reformatorom religii życie nie uklada sie po różach.

3 polubienia

A tutaj na temat naszych błędów w polityce zagranicznej… Teraz już nawet z USA za Joe Bidena mamy nieciekawe relacje :confused: Ale teraz najważniejszy jest Salvini i Orban…