Świetny pomysł!

Myślę, że wart naśladowania, trzeba podsunąć PiSS . Wtedy nie będzie żadnej epidemii i wybory będą mogły się odbyć: :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

5 polubień

Taaa… a dziś nie 1 kwietnia…?

Jak ktoś ma takie imię i nazwisko, jak ten prezydent, to już nie dziwi nic… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

U nas nie ma ani zakazu ani kar ale w mediach nie pojawia sie juz ten koronowany wirus tylko COVID-19

1 polubienie

W takim kraju to mnie nic nie zdziwi. Tam zdaje sie gorzej niz na Kubie za Fidela.

1 polubienie

Działania naszych władz lokują nas na dosyć dalekim wschodzie wiadomego kontynentu. Czy pocieszeniem jest że dalej sa jeszcze lepsi zamordoludtrzymacze?

3 polubienia

Propaganda jest wszedzie, ale roznie sie te panike kanalizuje. Ja tu juz z kolei tego bicia piany na temat wirusa mam serdecznie dosyc. Problem w tym, ze zeby sie dowiedziec jak on dziala na ludzki organizm to tylko doswiadczalnie obserwujac jak sie rozwija - a ludzka cierpliwosc i wytrzymalosc gospodarki maja swoje granice.

2 polubienia

Jakie piękne słowo, muszę zapamiętać!!! :innocent:

1 polubienie

Mnie już się chce rzygać (przepraszam za wyrażenie).

@elsie A mnie się chce kawy! Miałam małą paczkę i dzieciak nadgorliwy zasypał mi nią kuchnię, 2 łyżki z tego zostały: spożyłam z należytym nabożeństwem wczoraj a dziś już jestem bez i cierpię!

2 polubienia

Ojej, nie wytrzymałabym! A nie możesz iść kupić???