Świettny poczatek MŚ Elity w hokeju dla biało-czerwonych!

W pierwszym meczu nasi hokeiści po zażartym i bardzo wyrównanym meczu zremisowali z Łotwą (która jest aktualnym brązowawym medalista tych rozgrywek z poprzedniego roku). Zgodnie z regulaminem potem była dogrywka do pierwszej “złotej” bramki, niestety, strzelili ją Łotysze. Ale zdobyliśmy 1 pkt, co jest niemałą sensacją i daje dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.

2 polubienia

O rany, hokej? Juz zapomnialam, że takie cos istnieje?

No nareszcie ktoś się obudził na sportowo :innocent:
Ja już rady nie daję…A jest jeszcze Giro…
Faktycznie,Polacy byli bardzo bliscy sensacji.
Niestety nie zapowiada sie tutaj aby dało się cokolwiek zobaczyć.Może udział UK coś zmieni ale chyba jedynie w pozniejszej fazie…
Z tego co udało mi sie podejrzeć w skrótach,Polacy zagrali niesamowite spotkanie i chyba nie ustępowali szybkością,o co najbardziej się bałem…
W każdym razie,wielkie brawa!!!

2 polubienia

Ja oglądałem drugą i trzecią tercję. Grali jak równy z równym, trzy razy wychodzili na prowadzenie. Trzymam za nich kciuki!

1 polubienie

Nawet są dwa hokeje: na lodzie i na trawie! :slight_smile:

1 polubienie

Troche przestałem się tym interesować bo coraz trudniej o informacje w mediach,nie mówiąc o prasie…
Jednak hokej na trawie zawsze byl domeną Wielkopolski.Na 8 lub 10 ekip ekstraklasy,3 były etatowo z Poznania.Pocztowiec,Grunwald i Warta.
Potem sie coś zmieniło i pojawił sie AZS…I nie wiem jak jest teraz…
Niestety,straciliśmy dobrą pozycje miedzynarodową i już chyba od dobrych 20 lat,nie było nas na igrzyskach.
Jak panie sobie radzą,na razie nie wiem…

Jutro może być gorzej…Szwecja.
Jeden z tradycyjnych faworytów do mistrzostwa.A dla nas to DRUGI mecz i może zabraknąć świeżości.Tak bywało w przeszłości :thinking:

1 polubienie

O jedno i drugie tu ciężko
Trawnik jest luksusem. A lodowisko? Jest w Elche, ale służy jako rozrywka dla ludzi, którzy maja odwage uprawiac sport ekstremalny.
Co do hokeja? Jezdzilam na lyzwach figurowych. Amatorsko, ale jak zalozylam takie do hokeja to myślałam, ze się zabiję.

W hokeju najlepsze są burdy

Dzisiaj o 20.20…
Kiedy wgraliśmy z sowietami w Katowicach 6:4,w następnym meczu było zdaje się,0:14 z Czechami…
Mam tylko nadzieję że dzisiaj będzie inaczej… :thinking:
Po 5 minutach jest 1:0 dla Szwedów…A była szansa… :roll_eyes:
I już 2:0…Zaczynam się bać…
Przewaga Szwedów przytłaczająca ale wstydu nie ma!Plus genialny nasz bramkarz!!!
Na ile starczy sił z jedną z najlepszych ekip świata? :thinking:
Jest 3:0 dla Szwedów ale,przynajmniej na razie,to jest dobry mecz!
I jest dla Polaków gol!!!
Szwecja-Polska 3:1

Juz niestety 5-1, po podwójnej karze naszego.

1 polubienie

I tak się skończyło…Ciężko to mówić ale w sumie,to nie jest zły wynik.Pytanie,ile sił stracili…
Jutro czyli we wtorek,mecz chyba o wszystko.Z Francuzami.

1 polubienie

Jest 2:4 z Francuzami
Przed nami trzecia tercja ale…Widać niestety różnicę miedzy nami a ogranymi w elicie,Francuzami.
Ok. Szansa zawsze jest.Zobaczymy.

Slowacja-Polska 4:0

I placimy dalej za wieloletnia rozłąkę ze światowymi liderami.
Najpierw znowu 2 gole na samym początku a na deser,2 gole w jednej, przedostatniej minucie…A przecież był słupek,3 przewagi…2-3 razy zabrakło centymetrów…Szkoda.Nie żebym się spodziewał sensacji ale…Przy odrobinie koncentracji i większej wiary w siebie,mozna było ten mecz zremisować…