Sypialnia

Bez poduszki to bardzo zdrowo! Ja nie zasne bez otwartego okna (chyba, ze bedzie -20 (czego nie przewiduje…).

2 polubienia

To ja mam wlasnie na sprezynach wersalke!

1 polubienie

Ooo, na wakacjach zawsze spalam na sienniku!!

1 polubienie

A jak masz zamiar sobie radzić z kurzem przy paletach i skrzynkach? Z tego co widziałam to nie da się tego dokładnie wycierać, bo nie jest gładkie jak mebel. :confused:

1 polubienie

Nieeee, lupinkami!!! :sweat_smile:

2 polubienia

Otruc kolege chcesz? Przeciez @birbant do kaszy to jak ja do platkow owsianych. Kasze czy ryz to jeszcze zjem, byle nie w zupie czy kleik.

3 polubienia

W tym roku chyba nie będzie mi się chciało tym zajmować, ale też muszę zmienić już materac.
No chyba, że od myślenia o materacu się zacznie, a skończy na tym że meble wymienię. :crazy_face:

2 polubienia

Masz racje, ale moze w koncu ten seks sie pojawi… :innocent:

3 polubienia

O Boze…

Przywalic butelka po piwku: zje! :sweat_smile:

1 polubienie

To jest prawda z tą gryką, działa?

1 polubienie

Obawiam sie, ze moze dalej stawiac opor…:laughing:

2 polubienia

Jak to nie? Przecież to wyszlifowane,zaimpregnowane,pomalowane i zawoskowane. Dokładnie tak samo jak wszystkie drewniane meble.

1 polubienie

Czy ta gryka działa? No mnie się na pewno lepiej wstaje niż ze zwykłego materaca. I przeszły codzienne poranne bóle głowy i karku. Uważam więc że jest efekt,zwłaszcza że i poduszkę z gryki mam do kompletu.

2 polubienia

Kupujesz w jakimś specjalnym sklepie, czy sama zrobiłaś?

Kupilam w Obi.

1 polubienie

Ciekawe muszę poczytać.

Takich zupełnie gładkich nie widziałam. Na pewno są, ale widywałam takie meble tylko w restauracjach i u fryzjera :slight_smile: i jeszcze balkonowe też. Na każdych widziałam sporo kurzu i ściereczkę można było na niech zedrzeć. Nie były tak na 100% gładko zrobione, dlatego moje wątpliwości :face_with_monocle::slightly_smiling_face:

1 polubienie

No coz, tez sie obawiam! Ale jestem silna, niezalezna kobieta (dowale cyganska patelnia…) :sweat_smile:

2 polubienia

W takiej sytuacji zawsze można poprawić. Ja moje przemalowalam jeszcze raz.

2 polubienia