Szkoda mi policjantów

Ważniejsze są dwa browary.

2 polubienia

Bywałem kiedyś na karnawałach w Danii. To jedna z nielicznych rzeczy z tego kraju, które miło wspominam. Dodam, że na takim karnawale pełnych, zamkniętych puszek z piwem było na ulicy pod dostatkiem … Sprawa, w którą bym nie uwierzył, gdybym nie widział.

1 polubienie

nie wiadomo czym faszerowane

1 polubienie

Też się z początku nad tym zastanawiałem … Ale im się ich więcej otworzyło, tym bardziej ten problem znikał :upside_down_face:

5 polubień

A ja teraz piję piwo, a Wy nieeee…, :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie piję, bo się już zdążyłem napić i mam pełen bęben …
Pochwal się, co żłopiesz, nikomu nie powiem …

2 polubienia

puszke to troche trudno czyms doprawic, natomiast butelke z kapslem latwiej.

1 polubienie

Tychy.

3 polubienia

Ty to masz dobrze.
u mnie tylko na swieta uda sie kupic zywca.

1 polubienie

A to ja Ci polecam moje odkrycie. Schneider Weisse Aventinus. Tak to wygląda jak jesteś wzrokowcem

l_schneider_weisse_tap_06_aventinus_weizen_doppelbock_50_cl_bierflasche_mit_vollem_bierglas

birbant, jak myślisz. Oni z tym doprawianiem piwa kolebiącym się po duńskich ulicach podczas karnawału to na poważnie gaworzą? Pytam, bo nie wiem jak odpowiedzieć :grin: :grin: :grin:

1 polubienie

Pojęcia o tym nie miałem, pierwsze słyszę. Ale jak daje się pić i jak smakuje, jak piwo, to należy pić i już.

Ale nazwa; - białe - krojone, nie znam tego piwa, albo wiedzący krajacz?

1 polubienie

Z racji mojego piwnego pi R dolca musiałem spróbować. Dla odważnych poleciłbym również te.

Dodam, że ma 12 koni pod kapslem … I nie piszę tu o ekstrakcie … :grin:

Przyjedziesz, to popróbujemy. Tylko się pojaw :slight_smile:

2 polubienia

Pojawię się, nie ma takiej opcji w naturze, bym, się nie pojawił… :grinning:

1 polubienie

A tak sobie tylko pierolę.

.palcami po stole.

1 polubienie

To dokładnie tak samo było z tą ubecja za PO, np podczas marszów niepodległości… O boże sorry miało nie być znowu o tym przeklętym PO… Xd

to PO jeszcze istnieje?

1 polubienie

Zresztą tak czy tak znamy tylko “fakty” z faktów XD które też niezła propagandę robią xd

problem w tym, ze Piotrokowska w Lodzi to najdluzszy deptak w Europie i tam mozna spacerowac do woli. samochody maja prawo tylko wjazdow docelowych (zaopatrzenie) i na karte mieszkanca.

1 polubienie