Szkoda mi policjantów

1 polubienie

Teraz będą na niego polować kobiece bojówki :crazy_face:

2 polubienia

Ryzyko zawodowe.
I nie jest to na wesolo i ironicznie.
Jest to powazny problem kulturowy - kobiety i dzieci to szczegolnie chroniona czesc spoleczenstwa. Z dwoch samcow przyszlosci narodu nie bedzie.
Z samca i kastrowanej kotki tez nie.

1 polubienie

A ja w dalszym ciągu nie rozumiem
O CO TA WALKA IDZIE???
Bo raczej nie o prawa kobiet?
Nie da się wszystkich kobiet “wrzucić do jednego wora”,
a ci ,co tak wrzeszczą i wyzywają to chuligani są…
/PRZECIEŻ ZAWSZE TAK SIĘ CHULIGANÓW OKREŚLAŁO…/

O to, żeby kobieta miała wybór, a nie, żeby była posłuszna. Nie mówię o innych “prawach”…

2 polubienia

Zawsze ma się jakiś wybór.
…można nie uprawiać seksu np…

@Mamita Tak. To jest wybór. Trochę jak między rybkami a akwarium ale jest. Jest też skuteczna antykoncepcja dla mężczyzn i wazektomia - może powinniśmy pójść w tę stronę i właśnie kobiety powinny to mężczyznom “zaproponować” tak jak panowie nam proponują różne “rozwiązania” w tej materii.

2 polubienia

Faktem jest,że mężczyźni mają to w nosie,bo to nie oni “zachodzą w ciążę”.
Zastanawiam się,czy kobiety nie zdają sobie sprawy,że zostały zmanipulowane w tej całej aferze i panowie teraz powiedzą:
Chodzisz sobie i manifestujesz=WOLNA JESTEŚ…!

2 polubienia

Mamita - to nie tak. Jeśli kobiety solidarnie zrezygnują z seksu z tymi, którzy nie przedstawią zaświadczenia o wazektomii, to mężczyźni pierwsi wybiegną protestować :joy:

3 polubienia

@Mamita Teraz też, często, niestety, kobiety są “wolne” jeśli chodzi o wychowanie dzieci - “mogą” robić to zupelnie samodzielniewiec teraz za dużo się w tej materii nie zmieni…

2 polubienia

Kobiety się nie awanturują, PiS działa jak komuna, jakaś pisowska ubecja po cywilnemu miesza się z tłumem i prowokuje. A w TVPiS zwanej kurwizją pokazują babskie bojówki

4 polubienia

Tak, to prawda.

3 polubienia

Warto by zwrócić uwagę na fakt, że policjanci wykonują polecenia swoich przełożonych którzy na miejscu wydają rozkazy do przejścia z postawy defensywnej gdzie policjanci tylko trzymają tyralierę do ofensywnych działań gdzie używają pałek. Policjant nie może odmówić wykonania polecenia bo jest to po pierwsze „odstąpienie od interwencji” na co jest paragraf karny i nie wykonanie polecenia służbowego za co jest dyscyplinarka. Samo kierowanie tymi działaniami jest bardzo dziwne bo gdy mnie uczono taktyki interwencji w tym działa w oddziałach prewencyjnych to zawsze była mowa żeby nie „dopierać” protestujących do przysłowiowego muru gdyż w takiej sytuacji bez wyjścia nie pozostaje im nic innego jak walczyć … a tu rzecznik policji tłumaczy ze specjalnie szczelnie otoczono protestujących i nie pozwalano im się rozejść - choć do tego nawoływano. Normalna prowokacja do agresji.

5 polubień

Wywiadowcy zawsze byli wysyłani na takie protesty i zawsze mieli za zadanie mieszać się z tłumem. Tak samo jak ich zadaniem było wyłapywanie z tłumu agresywne osoby i „wciąganie” ich za policyjny szyk

3 polubienia

Protestuję! :grin:

1 polubienie

No widzisz? Już protestujesz, a przecież jeszcze kobiety czegoś takiego nie wymyśliły :joy:

1 polubienie

A co mi tam, co sobie “poprostestuję”, to moje.
Właśnie sobie uświadomiłem, że ja jeszcze na żadnym proteście nie byłem … :flushed:

2 polubienia

Oby browara nie zabrakło.

3 polubienia

A ja dwa razy poszłam na protest kobiet teraz mimo, że bardzo boję się covida, a tam jednak brak było odległości mimo zamaskowania całkiem uczciwego (bez wystających nosów). :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Wiadomo - browar najważniejszy! :upside_down_face:

2 polubienia