Szkoła językowa - Poznań/angielski

Cześć czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakąś szkołę językową z angielskiego markę/nazwę. Chciałbym najlepiej zdobyć certyfikat FCE, a najbardziej zależy mi na komunikacji. Obecnie mój poziom to pomiędzy B1/B2.

Szkoły jakie szukałem to Berlitz/British Council/Lincoln/Profi-Lingua/Empik Scholl czy ktoś mógłbyś coś polecić? Lub jakąś szkołę/kurs znajomości angielskiego online.

Poszukaj anglojezycznego kolegi lub kolezanki
Potem szkola, zeby wiedzę uporządkować

W Poznaniu byla przyzwoita szkola na deptaku.Ale moje dane są z przed wielu lat wiec to juz chyba nieaktualne…

1 polubienie

Uczył Anglik?

Na zmiane.
Murzyn native i dwie Polki.Jedna z nich urodzona w Anglii a druga,moja koleżanka z radia.

Mnie niemieckiego uczyli ludzie dwujęzyczni rozumiem, ale nie lubie bo to bylo szkolenie.nie nauka

Hiszpanskim nasiąklam angieslki biernie mam blokade na mowienie

Jaka nazwa szkoły?

No wlasnie tego nie pamietam.Bylo to niemal dokladnie w polowie deptaka…Na pierwszym pietrze.

Na taśmie język niepotrzebny :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tiaa tam i myślenie sie wyłącza

1 polubienie

A deptak to jaka ulica dla Ciebie, bo Poznań to dość duże miasto, Wrocławska jaka ulica?

Półwiejska.

Szkoła Języków Obcych Berlitz → Półwiejska 32?

W sumie to mam upatrzoną szkołę w Krakowie co przygotowują do egzaminów FCE/CAE itd. Gama Scholl 2600 za 2 semestry mają naukę zdalną możliwą 2 lekcje w tygodniu po 90 minut (120 godzin lekcyjnych na semestr) może się skuszę, chociaż wolałbym stacjonarnie i poznać inne osoby.