Szkoła Muzyczna

Jakie są waszym zdaniem plusy i minusy chodzenia do szkoły muzycznej? Jak pogodzić normalną szkołę z szkołą muzyczną? czy są jakieś strony internetowe z ćwiczeniami które mogłabym wykonywać przed egzaminami do SM I stopnia? Jeśli tak to jakie?

Jakie lekcje są w SM I stopni? Jeśli możesz napisz jak wyglądają. Jak wygląda egzamin wstępny?

W czasie gdy szkoły jeszcze normalnie funkcjonowały nauczyciele zadawali w mojej szkole BARDZO mało zadań i jestem wzrokowcem więc dużo zapamiętuje z lekcji (miałam średnią na półrocze 5.0). Moim marzeniem jest grać na fortepianie wiem, że mam dobry słuch muzyczny i dużo czasu. Jednak chciałabym się o tym dużo dowiedzieć, żeby później nie było marudzenia i załamki więc proszę o wyczerpujące odpowiedzi Które zawierają odpowiedzi na podane przeze mnie pytania. Z góry dziękuje.

7 polubień

Witaj na forum. Zazdroszczę ludziom, którzy grają na jakimś instrumencie. Sam tego nie umiem.
Plusem jest nauczenie się grania, a minusem ciężka, konsekwentna praca. Bez niej nie ma sukcesu. Życzę Tobie byś wytrwała w tej nauce.

3 polubienia

Jeju dziękuje. Nie myślałeś o zakupie instrumentu i uczeniu się samemu, bądź pójścia do szkoły muzycznej?

2 polubienia

Niestety, kiedy był na to czas, nie było warunków. Ponadto zajmowałem poważnie się sportem. Takie życie. Ale Ty wykorzystaj swoją szansę.

1 polubienie

Witamy serdecznie nową koleżankę :four_leaf_clover:
I tyle. Grać potrafię tylko na nerwach :wink:

2 polubienia

I nie jestes odosobniona w posiadaniu tego talentu, :roll_eyes::wink:
@elsie pewnie bedzie cos na ten temat wiecej wiedziala.

4 polubienia

O co to, to, to, to tak… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jestem pewna, że Elsie dobrze Ci doradzi jak tylko się pojawi i zauważy Twój wpis. Witamy u nas. :slightly_smiling_face: :cherry_blossom:

4 polubienia

@okonek, dobrze robimy wykładając karty tak szybko :blush:

I Ty birbusie przeciwko mnie? :sob::sob::sob::sob:

1 polubienie

Nie spamujmy nowej koleżance, bo się weźmie i spłoszy.

1 polubienie

Spokojnie, nic się nie dzieje

2 polubienia

Witam wszystkich i dziękuje za ciepłe przyjęcie.

4 polubienia

Czuj się jak u siebie. Na tym podwórku nie ma trolli, ani wzajemnego obrażanie. Poza tym wszystko wolno, wyrażanie poglądów dozwolone, tematyka jest dowolna.
W razie jakichś problemów z obsługą forum, pytaj, zawsze ktoś z nas Tobie pomoże.

1 polubienie

Jeju ale mi się miło zrobiło

3 polubienia

No @takajedna
Teraz Twoja kolej
Coś tam przytargała to nam polej :wink:

3 polubienia

No weź… Bo dziewczyna pomyśli, że trafiła na forum dla alkoholików. Żebyś Ty jeszcze Efka choć cokolwiek piła… :joy:

4 polubienia

Piję!!!
Ino nie za swoje :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ludzie spokojnie, jestem zupełnie normalna i wszystko rozumiem hah :joy:

4 polubienia

Jesteś normalna?
:thinking: kurde, ciężko Ci będzie z nami, normalnymi inaczej :innocent:

1 polubienie