Sztuka walki?

Oglądacie MMA, w szczególności pań? Wydaje się Wam to atrakcyjne? Bo dla mnie dużo atrakcyjniejsze byłyby np. zapasy pań w marmeladzie albo nawet błocie, ale gdy widzę tak poobijaną damską twarz, to mnie się flaki przewracają…

jed

5 polubień

Nie oglądam, ale jak się panowie naparzają, to też nie oglądam. Oglądanie zadawania bólu nie jest dla mnie atrakcyjne ani wtedy gdy dotyczy pań ani wtedy gdy dotyczy panów.
Są jednak mężczyźni tzw. damscy bokserzy w życiu codziennym. Podejrzewam, że dla nich oglądanie tego typu rozrywki może być atrakcyjne :wink:

4 polubienia

O nie, nie. To mi się nie podoba!!!

3 polubienia

Moja opinia jest krotka : MMA to rozrywka dla plebsu schlebiająca najniższym pierwotnym insttynktom.

4 polubienia

Gorszy [bo głupszy] jest tylko wrestling.
Dla mnie sportem walki pozostaje to co olimpijskie.Przynajmniej do niedawna.Czyli szermierka,zapasy,judo i boks.Amatorski,z przejsciem od eliminacji do finałów a nie za sprawa dogadywania sie jakichś szemranych typów.
To dla mnie sportem nie jest.A juz otoczka promująca chamstwo na kazdym kroku,w ogole wyklucza dyskusje na ten temat,nie mowiac o oglądaniu.

3 polubienia

No to uważaj, bo już są szepty, żeby MMA zrobić dyscypliną olimpijską :rofl: :rofl: :rofl:

Domyslam sie,sądząc po tym co zrobiono z igrzyskami zimowymi,ze wszystko jest mozliwe.I dlatego moje zainteresowanie igrzyskami spada.

1 polubienie

Niedługo w igrzyska ma być breakdance! Serio!
To już wolałem przaśne przeciąganie liny czy skoki w dal do wody (były takie konkurencje kiedys w programie)

4 polubienia

Ciekawie się zapowiada… :sweat_smile:

2 polubienia

Nie oglądam MMA, chyba że jakieś najciekawsze medialne walki w ksw czy ufc…

1 polubienie

Co tam breakcance. W kontekście olimpiady również o pole dance również mówi się coraz śmielej. W dobie obecnych mediów najważniejszym wyznacznikiem jest oglądalność. Przeciąganie liny raczej tego nie zapewni.

4 polubienia

A taki rzut oszczepem ktos jeszcze ogląda?

3 polubienia

Oczywiście. Zawodnicy, sztab trenerski, sędziowie, służby porządkowe, obsługa techniczna transmisji oraz jeszcze kilka innych przypadkowych osób.
Całkiem sporo się nazbierało, co?
:grin:

3 polubienia

Rzut oszczepem może się przydać po trzeciej wojnie…

3 polubienia

Rzut oszczepem ogląda się w nadziei, że oszczep wpadnie w trybuny.

.albo chociaż w sędziego. :dart:

4 polubienia

Kiedyś podczas transmisji na żywo byłem świadkiem, jak oszczepnik trafił niefrasobliwego sędziego. Brrrrr…
Tego typu przypadki czasami się zdarzają.
Poniższy film jest przeznaczony dla osób o mocnych nerwach.

2 polubienia

Anicie Włodarczyk tez się zdarzyło podczas treningu trafić młotem we wlasą trenerkę.

2 polubienia

Dzień się zaczyna jak wiele innych, ale nigdy nie wiadomo co się trafi. :wink:

4 polubienia

:sweat_smile: Dodajmy do tego rzut młotem i pchnięcie kulą…

2 polubienia

W skoku w dal, przeskakując piaskownicę, można wskoczyć na plecy dobiegającego do mety sprintera.
Złamana tyczka w skoku o tyczce może utkwić nie tylko w oku.

.sport, to zdrowie.

3 polubienia