Szy(sz)kować czerwona farbę?

Rozwój Polski za PO szedł w należytym kierunku, pomimo błędów i potknięć, a dziś…, jaki rozwój, panie…, za to największa dziura budżetowa w historii Polski.

2 polubienia

Myślę że Polska będzie odrabiać rządy PIS dłużej niż komuny. Komuna choć zadłużała to jednak budowała zakłady.

1 polubienie

Budowała, ale w czasie eksportu do ZSRR, demoludów i do trzeciego świata. Jakieś 80%, pozostałe 20 szły na zachód. Po upadku PRL okazało się, że z tymi bublami nie ma co zrobić, a technologie, jak za króla ćwieczka. I głównie stąd ta bieda z lat 90 i bezrobocie, bo wszystko padało. A PiS Polskę w te lata cofa.

3 polubienia

Tylko że oni nie zostawią nic co może być wartościowe

1 polubienie

diably czyli ucielesnione zlo wystepuja w kazdej religii - z buddyzmem to nie wiem, czy maja jakiegos straszaka na niepokornych? bo religie hinduskie to tych swoich bogow to maja raczej takich “przyjemniaczkow”, ze jesli bogini Kali (pogromczyni zla i demonow) ma niewątpliwie bardzo delikatna urode?


to na miejscu Lucka bym uwazala…

1 polubienie

na snuciu sie bez sensu polach elizejskich na przyklad…

1 polubienie

To w pogańskiej mitologii, czyli helleńskiej.

1 polubienie

z ktorej to KK pelnymi garsciami czerpal.

Pełnymi to nie. Ale z pogańskich religii sporo jest przenosin do chrześcijańskiej. Ale to już odrębny temat.

3 polubienia

Chrześcianie zapożyczyli sobie blisko 80% zwyczajów.

Jeżeli przepatrzeć religie pogańskie starsze od judaizmu, to już w Biblii to widać.
Nie chce mi się rozwijać tematu, bo za dużo pisania. :joy: :innocent:

2 polubienia

Nie musisz mnie ciężko znaleźć coś na prawdę chcrześciańskiego w tej wierze.

Sama wiara jest bardzo dobra, ale ludzie już nie i prawie wszystko popsują.

3 polubienia

Wiara jest dobra ale ooby ją propagującą już stanowczo nie. Wiara obecnie to kasa.

2 polubienia

Obecnie też, ale zaczęło się już od powstania kościoła. Mieszko I też za chrzest musiał zapłacić i w tym celu łupił ziemie Rusinów.

2 polubienia

Nie wiem czy te pomniki sa komukolwiek potrzebne.

3 polubienia

Gdzie w Polsce diabłu pomnik postawią? W tak cholernie katolickim kraju…w USA pisali petycje by nie kręcili serialu Lucyfer co dopiero w Polsce

1 polubienie

Podobno w Szczecinie … Ale czy to dojdzie do skutku pies wie …

1 polubienie

Serio nigdy by mi do głowy nie przyszło że w Polsce ktoś na to pozwoli (głównie stare dewotki) i fanatyki religijne…

2 polubienia

Ale w USA to masz tyle roznych dziwnych odmian chrzescijanstwa
, czesto bardzo ortodoksyjnych lub dosc osobliwie interpretujacych Biblie i wiele innych pism w KK nie zaliczanych do kanonu, ze tylko wiara w zło usabiane przez Lucka bywa jedyną, pewną platformą wspólną. To i protestują, żeby im tego nie zabierac.

1 polubienie