Szy(sz)kować czerwona farbę?

A może zieloną?

Drzewa i zwierzeta głosu nie mają…

1 polubienie

To i tak dobrze że jakiegoś Szyszki a nie prezesa czy wielmożnego ojca z Torunia

1 polubienie

Nie wiem, ktory wiekszy szkodnik jesli chodzi o przyrodę?
Chyba, ze mozna uznac zahodowanie grzyba w stawie z kaczką za osiagniecie tysiaclecia?
I przy okazji wydanie zezwolenia na niszczenie ostatnich naturalnych ekoststemow w Europie. Bo nie tylko puszcze wycinał.

2 polubienia

Taki człowiek wymaga upamiętnienia. Pomnik należy postawić z drewna jakiegoś chronionego gatunku.

1 polubienie

Przed stodola postawic i zawinąć w rysia skórę, z pioropuszem z hodowlanych bażantów.

2 polubienia

Szyszkodnik, wybitny dupowłaz Rydzyka.

4 polubienia

Posiadacz jedynej luksusowej stodoły.

2 polubienia

Komu to potrzebne?!

Nie zdziwię się, jak postawią w Polsce pomnik diabłu …

Mnie już w tym kraju nic nie zdziwi …

4 polubienia

Gdzies czytalam, ze wręcz odwrotnie - jakies ludowe smętki padły ofiara nadgorliwca.
Pomimo to, że Purtek ze Smętkiem zdaja sie patronat nad Polska trzymac. Skuteczny.

2 polubienia

A co to diabeł? Pomysł kościoła.

2 polubienia

Dużo wcześniej przed powstaniem kościoła,

2 polubienia

Oj wiem. Ale jako zło został wykożystany przez kościół. Jest straszakiem a piekło jest miejscem w które trafimy jeśli nie będziemy dobrymi katolikami. A bycie dobrym katolikiem to no własnie.

2 polubienia

Czyściec wymyślił kościół. Jeśli chodzi o piekło, to przed powstanie kościoła było wieczne potępienie, ale nie wiem na czym to polegało?

3 polubienia

Podobnie jest z Tuskiem. Był i było oki a PIS znalazło straszak dla swoich wiernych.

3 polubienia

No piekło jak używali nie tego otworu.

Do Tuska, to ja również mam sporo pretensji, a główne o to, że przez swe błędy spowodował dojście pisu do władzy.

3 polubienia

Ale jak miał 15 lat nie był złem :slight_smile: Błędy popełnii raczej jego podwładni jak ich spuścił z smyczy. Ale sam uciekł wyżej i nie zostawił nikogo kompetentnego. To jest jego wina.

PO było tak samo wodzowską partią, jak PiS, ale w jedwabnych rękawiczkach. Tusk szybko pozbywał się pożytecznych ludzi, którzy by mogli mu zagrażać, jego zdaniem i zaczął otaczać się posłusznymi mu miernotami. Morawiecki też tam był w tym gronie, przecież.
Niemniej jednak, to były o niebo lepsze dla Polski rządy od dzisiejszych. Teraz władzę ma lumpenproletariat.

1 polubienie

A która partia lepiej rządziła? Masz rację PO robiło wszystko w białych rękawiczkach. Za to PIS bierze pęłną szuflą. Wolałem nie widzieć złodziejstwa. Tak może i niektórzy tego nie rozumieją ale…

2 polubienia