Ta kobieta jest po jakimś zabiegu HIFU, na którym zdjeciu wygląda lepiej?

Wstrzel się.

@efka w nadziei, że @Aszka_J mnie ze skóry nie obedrze, co też jest jakąś wskazówką do rozwiązania tych obrazków, pomogę Tobie w ten sposób, że mi wystarczyły tylko 2 obrazki, te, gdzie przedmioty są parami. Reszty, nawet nie sprawdzałem, bo mordowałem się jak dzik z szyfrokalamburem czyli zemstą kol, @benasek . Bohater tych obrazków bardzo lubi kolor treflowy w kartach, a pewna kościelna rzecz bardzo mu nie służy.

A tego spluwania, to ja sobie wybaczyć nie mogę. Trzy dni minęły, zanim na to wpadłem.

1 polubienie

@birbant, to pomogłeś…
Te szable i fajki, które Aszka sugerowała, jeśli nie zbiór-kolekcja, to …
Już wiem :rofl:

1 polubienie

@Aszka_J Wiem, jak to smakuje, bo tych trzech muszkieterów tak mnie omamiło, że wzięli mnie i zaciągnęli do tych łamigłówków, ze szczególnem uwzględnieniem benaska w tej ich agitacji.
No i się wziąłem hurtowo za Antykwę i benaska jednocześnie plus zemsty Bingoli na forum.
Czacha nieraz bardziej dymi, niż stary parowóz. Ale zabawa zajebiaszcza, a jaka radość, gdy się rozwiąże…, :yum:

Na forum nie podajemy gotowców z blogów.

1 polubienie

Załatwione. Nie sądziłam, że się uda…

1 polubienie

Nie obróciłbym sie za nią na ulicy ale jesli juz to wole przed zabiegiem.Zdjecie"po",zupelnie odpada.

1 polubienie

Ta kobieta na zdjęciu “po” wygląda po prostu fatalnie - staro i brzydko. I jeszcze niemało za to zapłaciła pewnie…

1 polubienie

No powiedzmy dyplomatycznie ze malo atrakcyjnie…Poza tym…To biale wdzianko kojarzy mi sie ze szpitalnym lub kuchennym fartuchem.

1 polubienie

O gustach się ponoć nie dyskutuje, ale to jej białe wdzianko też mi się nie podoba… jednak ta kobieta może mieć naprawdę ładne spojrzenie i sympatyczne oczy… wygląda sympatycznie… na pierwszej focie.

1 polubienie

Spojrzalem raz jeszcze i nie mam watpliwosci.Tylko jedynka.

Ten zabieg nazywa się ściągnięcie włosów do tyłu. Taki hłyt marketingowy. Ale mimo wszystko niesmaczna baba.