Ta kobieta jest po jakimś zabiegu HIFU, na którym zdjeciu wygląda lepiej?

  • lepiej na zdjęciu po zabiegu
  • lepiej na zdjęciu przed zabiegiem

0 głosujących

1 polubienie

Bez szału na obu zdjęciach.

2 polubienia

Przedstawiam dwie wersje mojej opinii,
– dla rebusiarzy i pozostałych :grin:

indeks

Po zabiegu (poza biegu)

6 polubień

To zależy ile czasu minęło po zabiegu, bo z biegiem kolejnych dni wszystko się wyrównuje podobno i idzie ku lepszemu.
Pamiętam taką fotkę Sochy tuż po… :

socha

Mówiono głośno wtedy, że zły makijaż itp., itd…, ale teraz jest wszystko ok. na szczęście :slight_smile:

A ta pani akurat bardziej mi się podoba “przed” - może właśnie dlatego, że opuchlizna jeszcze nie zeszła…? Co z tego, że bardziej wygładzona, ale przedtem miała “charakter” - teraz jest bułą bez wyrazu. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej za jakiś czas jak z Sochą.
Póki co jestem na nie.

3 polubienia

Nieeee nie wkręcę się w rebusy… po prostu jak je widzę to mnie mdli:D za wysokie progi…:smiley:

3 polubienia

Aszka a Tobie które zdjęcie się podoba bardziej ? ( dwie osoby zagłosowały na to drugie, mi podoba się na pierwszym - czyli przed zabiegiem). Ta kobieta z Twojego zdjęcia podoba mi się na tym zdjęciu.

1 polubienie

Nie chodzi o wygląd- bez pokazania oczu- to twarz jest taka byle jaka. Chodzi o efekt tego zabiegu - hifu to zabieg redukujący tkanki miękkie co widać…Oczy dodają charakteru…

Hahaha, to samo mówiłam na początku, a potem nawet sama zaczęłam układać.
Co Ci powiem, to Ci powiem, ale rebusy fajne SOM ! :smiley:

4 polubienia

Taaaak mam tydzień zaległości już:D nie zaglądałam jeszcze… słyszałam że birbant anagram zapodał ciekawy… rozwiązę je wszystkie hurtem za jakiś czas:D Może zaświta mi jakaś zagadka anagramowa to podrzucę - póki co pustostan we łbie…

4 polubienia

Już za chwileczkę, już za momencik a u benaska zacznie się kręcić :wink:

Nie licz na hurt, bo ja tak chciałam hurtem u Antykwy i teraz mam ponad półroczną przerwę…

4 polubienia

@Aszka_J, skoro już jesteś.
Twoja zagadka obrazkowa była zajebista.4 godziny nad nią się zastanawiałam. Swoją drogą. W jakim towarzystwie się obracasz :rofl:
Uwielbiam te zagadki kto 1 ten lepszy.

4 polubienia

Ja w kilka tygodni ogarnęłam kilka lat… więc spokojna głowa, benasek ma łatwiejsze zagadki:D aniżeli Antykwa… rozwiązałam kilka kalamburów ale takich ochłapów nie będę przecież wysyłać :smiley:

2 polubienia

Chciałem Ci humoreska wysłać rebus: “Och łap”. No to sobie sprawdzam co też może te och oznaczać … Oczywiście wiadomo co, ale co jeszcze?

To jest też Och:slightly_smiling_face:

No to Och łap!

Seal_of_Och

Kto wiedział? Bo ja nie (Bojan i e) :crazy_face:

2 polubienia

Ewa, powiem Ci, że jesteś bombastyczna w te klocki ! Nawet sam Bingola trudził się nad nią kilka dni. Dziś ma być moja podobna - oczywiście benasek ją roztrzaskał w niespełna kilka minut - no ale co benasek, to benasek. Siewie :smiley:
Nad Twoim wymyślonym tekstem o liczbie PI, który zresztą jest hasłem na wierchuszce benaska nisko pochyliłam głowę. Rewelacja ! :+1:

4 polubienia

Och, mnie się to skojarzyło jako pierwsze z trójząbem Posejdona, patrząc na sam obrazek.

Trojzab-Posejdona-Widly-Diabla-45-cm-Karnawal

A to drugie z tym… kołeczkiem na WC :smiley:
ccccccc

3 polubienia

Zapewne by mi się skojarzyło to ze starą jak świat zagadką by trzem domom dostarczyć trzy różne “media”: elektrykę, wodę i gaz bez skrzyżowania. To zapewne rozmieszczenie podania gazu, ale czego naprawdę, to pies by wiedział a ja psa już nie mam (Był, ale teraz gania w innej rzeczywistości)

4 polubienia

Dupa blada @Aszka_J
Dzisiaj Twojej obrazkowej nie odgadnę :sob:

1 polubienie

A założymy się? :stuck_out_tongue:
A tak na moje oko ta druga też wydaje mi się trudniejsza, ale birbuś np. chapsnął ją od razu z marszu, kiedy nad pierwszą trochę posiedział. Wszystko zależy od klapki, która się akurat w mózgu raczy otworzyć (ja tak mam Ewa … :wink: )
Tam są dwa strategiczne obrazki do rozwiązania tej zagadki myślę sobie - drugi i czwarty. Potem pierwszy jak ktoś zna :smiley: :kissing_heart:

2 polubienia

@Aszka_J otworzyło się u mnie wiele klamek.

Pierwsze moje skojarzenie to
Kolekcja.
Ale to jest chyba zbyt proste żeby było prawdziwe.
Modelka na wybiegu prezentuje kolekcję… kolekcja szabli i pięknie zdobione fajki na podstawach. Poddaje się, wiem, że nic nie wiem.

1 polubienie

Pif - paf! Obrazki zaliczone. :stuck_out_tongue: